Враховуючи, що ми реалізували близько 100 проектів в Україні та понад 10000 в інших країнах Європи, ми вирішили поділитися своїм досвідом та розпочати технічну підтримку архітектурних та проектних бюро.
Підтримка призначена для архітекторів та проектувальників, незалежно від їхньої спеціалізації та цільового призначення будівель що проектуються, тобто немає значення, чи це складські, виробничі, сільськогосподарські, спортивні, адміністративні або торгівельні будівлі. Всі консультації надаються безкоштовно та без будь-яких зобов’язань з боку проектувальників, які здійснюють запит.
.

ЗАГАЛОМ, МЕТА ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ полягає:

  • забезпеченні особливих підходів до проектів з певною специфікою,

  • визначенні будь-яких можливих ризиків проекту,

  • пропозицій щодо оптимізації конструкцій, форм та розмірів,

  • наданні об’ємного ціноутворення для об’єктів з визначеним попереднім бюджетом,

  • підготовці основних ескізних креслень (план поверху, перерізи, фасади),

  • за попередньою домовленістю відвідування однієї з будівель у супроводі конструктора,відповідального за її проектування,

  • надання статичної схеми будівлі,

  • консультації щодо будь-яких конструктивних змін у вже збудованих об’єктах.

Технічна підтримка буде корисна для архітекторів чи проектувальників, які перебувають на підготовчій фазі проекту та починають спілкуватися з інвестором. Спочатку потрібно визначити розміри, висоту, розміщення будівлі на генеральному плані, категорію приміщення за пожежною небезпекою тощо. Досвід будівництва споруд різних розмірів і типів, що має команда конструкторів LLENTAB, є дуже цінним на цьому етапі. Оптимізація всіх заявлених параметрів на початковій стадії має фундаментальний вплив щодо будівельних витрат, і це має вирішальне значення для успіху проекту загалом.
На наступному етапі проектант та замовник можуть робити запит будівельних рішень у різних підрядників. Дані рішення розробляються на основі ескізного креслення, яке є результатом початкового етапу проекту, та включає план поверхів, перерізи та фасади. Вони можуть використовувати отриману інформацію для вибору типу споруди, якій вони віддають перевагу, та підрядника, який найкращим чином відповідає їх потребам та ідеям. Потім проектувальник та підрядник можуть вирішувати питання щодо отримання дозволу на будівництво з подальшою реалізацією проекту.
Однак, наша підтримка була створена не лише для консультацій щодо початкової фази проекту. Ряд деталей також може бути вирішений під час підготовки до реалізації проекту та протягом фактичного періоду будівництва завдяки досвіду та підтримці інженерів проекту LLENTAB