Завершено монтаж каркасу виробничо-складського комплексу з легких металоконструкцій

LLENTAB –довговічні сталеві будівлі, якість яких перевірена роками. Тож недивно, що наші клієнти повторно звертаються до нас, коли мова йде про нове будівництво з легких металоконструкцій або розширення вже існуючої будівлі LLENTAB.

АНДІС-ТЕХНО – компанія, що займається виготовленням верстатів ЧПУ та іншого обладнання переважно для меблевого виробництва. Ще в 2013 році, саме команда LLENTAB реалізувала  будівництво перших двох виробничих будівель (UA0569 та UA0570) з легких металоконструкцій для даної компанії.

А на цьому тижні команда LLENTAB завершила черговий етап робіт зі зведення будівлі – був змонтований каркас нового виробничо-складського комплексу, площа якого складає 3,5 тис м2. Це буде вже третя швидкомонтована будівля для цього клієнта у м. Черкаси.

На будівництво виробничо-складського комплексу в Черкасах спеціалістами LLENTAB заплановано 12 тижнів. Монтажні роботи на майданчику були розпочаті на початку жовтня, тож передача будівлі в експлуатацію передбачається на середину грудня 2019 р.

Виробничо-складський комплекс був запроектований з урахуванням кліматичних та технологічних навантажень. Швидкомонтована будівля має стандартну комплектацію та оснащена стінами тип 3 та дахом тип 5. Передбачається,  що основна частина будівлі буде використовуватись як виробнича будівля, де буде розміщено виробниче обладнання, а решта будівлі буде використовуватись як склад короткострокового зберігання готової продукції.

Будівництво швидкомонтованої будівлі в Черкасах
Виробничо-складська будівля з легких металоконструкцій