Вже майже 50 років компанія LLENTAB займається будівництвом швидкомонтованих будівель (БМЗ), реалізувавши на сьогоднішній день більше 10 000 проектів. Маючи власне виробництво в Швеції, компанія LLENTAB бере на себе повну відповідальність як за якість металоконструкцій, так і за їх монтаж.

Багато будівель для промислових і комерційних компаній в Європі збудовані під брендом LLENTAB. Власне кажучи, практично щодня зводиться нова швидкомонтована будівля LLENTAB. За 50-річну історію назва LLENTAB стала синонімом легких металоконструкцій з великими прольотами не тільки для складських і виробничих приміщень, але і для роздрібної торгівлі, офісних приміщень та спортивних об’єктів. Будівлі LLENTAB знаходять своє застосування у кожній галузі.

Компанія була заснована в 1972 році у містечку Кунгсхамн, що на західному узбережжі Швеції. Перша дочірня компанія була відкрита у Норвегії в 1987 році. Сьогодні LLENTAB має представництва у Польщі, Чехії, Словаччині, Німеччині та Україні.

Швидкомонтована будівля (БМЗ) Львів

Важливим є те, що ми контролюємо весь процес будівництва швидкомонтованих будівель, від початкового ескізу до виробництва та монтажу.
Стефан Еклунд, виконавчий директор LLENTAB Group, наголошує на вагомості як власного виробництва швидкомонтованих будівель у Швеції, так і власного монтажу, завдяки чому забезпечується найвища якість протягом усього процесу будівництва швидкомонтованих будівель.

Ми впровадили більш високий рівень заводської готовності матеріалів, що забезпечує належну якість готового об’єкту. Сталеві будівлі LLENTAB можуть поставлятися у комплекті, включаючи вікна, двері, ворота тощо. На стадії проектування враховуються всі додаткові конструкції, що дозволяє ще швидше змонтувати сталеву будівлю при збереженні відмінної якості робіт.

Іншим пріоритетним напрямком компанії є мінімізація впливу на навколишнє середовище під час будівництва швидкомонтованих будівель. LLENTAB прагне до ефективного використання енергії та ресурсів. Особливий акцент ми робимо на стійкість, адже система LLENTAB використовує до 20% менше сталі, ніж традиційні металоконструкції. У своїй діяльності компанія постійно враховує розвиток технологій і завжди шукає нові, економічно ефективні рішення для своїх клієнтів. Приймаючи до уваги їх побажання, ми завжди знаходимо рішення, яких вони потребують при будівництві швидкомонтованих будівель.

«Ми будуємо все, починаючи від надзвичайно великих складів і логістичних комплексів площею понад 30 000 м2, до невеликих приміщень з металоконструкцій площею кілька сотень квадратних метрів. Сюди також входять як неутеплені ангари, так і великі промислові комплекси з інтегрованими офісами. З першого дня нашою задачею стала оптимізація використання сталі при будівництві швидкомонтованих будівель з металоконструкцій, що досягалася за допомогою контролю витрат. Проте, на сьогоднішній день, питання турботи про навколишнє середовище набуло такого ж важливого значення. Наш власник сформував для нас довготермінові цілі, що визначають подальший розвиток LLENTAB.»

Стефан Еклунд, СЕО LLENTAB Group