Які спортивні споруди будують інвестори? Чому при виборі швидкомонтовної будівлі замовники беруть за основу металоконструкції LLENTAB? Давайте розглянемо щораз міцніший зв’язок між сталевими будівлями та спортом по всій Європі.

Коли мова йде про приміщення для занять спортом – стає зрозумілим, що металоконструкції LLENTAB охоплюють найрізноманітніші типи і форми. Архітектори часто застосовують їх для втілення своїх ідей при будівництві не тільки першокласних арен для хокею чи футболу, а для будь-яких спортивних застосувань, що включають будівництво критих тенісних кортів, фітнес центрів, басейнів, ковзанок, манежів для кінного спорту та ін.

Така гнучкість ідеально відповідає потребам спортсменів, адже сталеві будівлі та спорт вже давно йдуть пліч-о-пліч. Ми можемо запропонувати будівлі необмеженої довжини, з шириною навіть 85 метрів без необхідності використання будь-яких внутрішніх опор. Окрім того, наші рішення мають екологічну перевагу, оскільки ми використовуємо до 20% менше сталі, ніж типові металоконструкції на основі гарячекатаних профілів.
Багато спортивних заходів, такі як хокей, теніс чи футбол проводяться у критих аренах з металоконструкцій, що часто мають мультифункціональне призначення. Групою LLENTAB було реалізовано близько 200 проектів для спорту в восьми країнах Європи.

У Швеції співвідношення ціни та якості має вирішальне значення, особливо коли мова йде про бізнес, розповідає директор з продажу Кеннет Фіннас, який нещодавно  провів успішні переговори щодо будівництва футбольної арени в місті Борас. “Замовник прийняв рішення побудувати нову арену основі рішень LLENTAB, оскільки це було найкращим варіантом з точки зору експлуатації, стійкості та надійності, низьких витрат на обслуговування”, – пояснює Кеннет Фіннас, і додає: “Більше того, ціна забудови нижча за все, що може конкурувати з LLENTAB”.

Football hall in Solentuna (project SE1003)

Усі послуги “з одних рук” – є важливим побажанням наших потенційних клієнтів. LLENTAB проектує, виготовляє та монтує власні швидкомонтовані будівлі, тож замовники точно знають, що вони отримають за свої гроші, виключаючи необхідність залучати інших підрядників. “Ми оцінили комплексний підхід LLENTAB і те, що вони навіть подбали про галерею, що з’єднує будівлі,” каже Ян Кентос, директор першої середньої школи хокейної академії Словаччини, що відкрилася у муніципалітеті Прешов у 2018 році за підтримки Словацької Асоціації Хокею. PSK Arena (що є базою місцевої хокейної команди) є останнім з проектів LLENTAB на території Словаччини. Пан Кентос додає: “Будівля легка, оцинкована, та була швидко побудована по найкращій ціні. Ми задоволені.”

PSK Arena – hockey hall

У сусідній Чехії щороку з’являються нові муніципальні спортивні зали різних типів, будівлі для боулінгу, криті стадіони для зимових видів спорту, манежі для їзди верхи. Чехи навіть побудували приміщення для розведення коней за допомогою нашої технології, або, наприклад,  кінний центр в Оломоуці площею 4285 квадратних метрів.
Норвегія також має потенціал стати перспективним ринком для спортивних будівель LLENTAB. Уряд країни систематично підтримує різноманітними способами (наприклад, пільговим оподаткуванням ПДВ) спортивні клуби та некомерційні організації, що займаються спортом. Органи місцевої влади часто прагнуть покрити частину вартості багатофункціональних залів, заохочуючи громадян залишатися активними протягом довгих зимових місяців.

Муніципалітети та регіональні органи влади інвестують у будівництво спортивних будівель у Польщі. Сталеві конструкції LLENTAB послугували основою для низки новостворених шкільних спортивних залів, арен для верхової їзди, тенісних кортів та багатофункціональних спортивних споруд, що задовольняють потреби місцевих жителів. Серед них спортивний комплекс у Кракові, який LLENTAB побудував для Краківського клубу байдарки. На об’єкті площею 3200 квадратних метрів розміщений 25-метровий басейн з шістьма смугами, фітнес-центр, спортивний зал.

https://www.llentab.ua/uk/proekti/sportivn-budvl