Завершення монтажних робіт будівлі для харчової промисловості в Вінниці

Реалізовано будівництво швидкомонтованої будівлі для харчової промисловості у Вінниці. Нагадуємо, що це вже другий проект від LLENTAB для австрійської промислової компанії АГРАНА ФРУТ.

Даний проект складається з двох споруд: цеху із заморожування фруктів та компресорної станції, що була реалізована у квітні цього року.

Особливістю даної споруди є те, що вона примикає до вже існуючого виробничого приміщення з двох сторін. Саме завдяки гнучкості системи металоконструкцій було виконано нарощення колон існуючої галереї LLENTAB. Таке рішення дало змогу оптимізувати витрати на закладання нового фундаменту та встановлення додаткових несучих конструкцій.

Для забезпечення довговічності будівлі для харчової промисловості в Вінниці важливий надійний антикорозійний захист, тому всі елементи каркасу були виконані з листової сталі, що оцинковувалась гарячим способом та відповідають ДСТУ EN 10346:2014. На стінах та даху сендвіч-панелі з вогнетривким заповненням PIR.

В даному проекті передбачена додаткова термоізоляція, що була реалізована за допомогою встановлення сендвіч-панелей товщиною 40 мм на даху, завдяки чому усі комунікації, що розташовані у міжфермовому просторі, будуть захищені від надмірних температур. Стельові сендвіч панелі кріпляться до нижнього поясу ферми за допомогою підвісів. Це рішення дає змогу зменшити втрати холоду та скоротити споживання електроенергії, витрати пов’язані з технічним обслуговуванням обладнання.

Швидкомонтована будівля для АГРАНА ФРУТ
Компресорна станція від LLENTAB