У нас є багаторічний досвід роботи в сфері вогнезахисту металоконструкцій в будівлях LLENTAB.
Пожежі в сталевих будівлях відбуваються не так часто, але, на жаль, вони трапляються. І знання, які ми отримали, дали нам цінну інформацію про поведінку металоконструкцій будівлі при екстремальних умовах пожежі. Гнучкість системи LLENTAB дозволяє повністю пристосувати споруду до вимог клієнтів і, в той же час, піклуватися про вогнезахист металоконструкцій.

Металоконструкції LLENTAB можуть перекривати прольоти до 100 м без внутрішніх опор і без обмежень по довжині будівлі. Несуча конструкція, точно адаптована до внутрішнього планування будівлі, а розміри будівлі в плані можуть змінюватися з модульністю всього 300 мм. Покрівлі LLENTAB можуть бути плоскими, одно- або двосхилими з ухилом від 2 ° до 21 °. Нижній пояс ферми виконується як горизонтальним, так і паралельним до верхнього поясу, а також може мати змінний кут нахилу. У сталевих будівлях можуть використовуватися також внутрішні колони і підкроквяні ферми. У всіх цих варіаціях важливу роль відіграє вогнезахист металоконструкцій

Системи протипожежного захисту сталевих будівель LLENTAB, вогнестійкість металоконструкцій

Системи протипожежного захисту сталевих будівель LLENTAB, вогнестійкість металоконструкцій
Наші швидкомонтовані будівлі можуть бути оснащені системним рішенням протипожежного захисту, що базується на майже 50-річному досвіді у сфері спорудження будівель з металоконструкцій різноманітного призначення і вимог до ступеню вогнестійкості будівель.

Стеля LLENTAB тип 2LF, що має вогнестійкість EI 90 DP1, є унікальним рішенням. 2LF встановлюється під несучою конструкції даху з метою забезпечити вогнестійкість металевих конструкцій над всією площиною стелі. Стандартна конструкція передбачає шар мінераловатної ізоляції товщиною 200мм. В той же час, 2LF допомагає знизити витрати на опалення за рахунок зменшення внутрішнього об’єму приміщення (див. Рис. 1). Наше рішення для стін LLENTAB тип 4F / 4FI дозволяє досягти вогнестійкість металоконструкцій EW 90 DP1 та EI 30 DP1. У якості ізоляції використовується утеплювач на основі базальтової вати з мінімальною товщиною 150 мм (див. Рис. 2).

Система доповнюється застосуванням стінових сендвіч-панелей LLENTAB на основі базальтового волокна (тип 7). Такі сендвіч-панелі мають показники вогнестійкості EI 60 DP1 при товщині 100 мм і EI 120 DP1 при товщині 150 мм (див. Рис. 3). Материнська компанія LLENTAB AB має виробництво сендвіч-панелей товщиною навіть 300 мм, які застосовуються у проектах для скандинавських країн, де вимоги до теплоізоляційних властивостей будівель є більш жорсткими.

LLENTAB невпинно продовжує роботу в даній сфері, адже вогнезахист є складовою частиною системи заходів щодо забезпечення пожежної безпеки і вогнестійкості металевих конструкцій будівель та споруд.

Стеля LLENTAB тип 2LF (рис. 1)
Покрівля на даху - тип 2 LF

Дах – Тип 2LF – передбачає влаштування конcтрукцій покриття та стелі. Покрівля являє собою трапецієвидний лист, встановлений на сталеві прогони, які кріпляться до верхнього поясу ферми. Конструкція стелі включає систему прогонів, змонтованих до нижнього поясу ферми, шар базальтової ізоляції та трапецієвидний профільований лист. Стельовий профнастил кріпиться до прогонів з використанням дистанційного вогнестійкого профілю.

рішення для стін LLENTAB тип 4F / 4FI (рис. 2)
Покрівля на даху - тип2 LF

Обшивка стін – тип 4F – являє собою трапецієвидний лист, закріплений з зовнішньої сторони до стінових прогонів, які, в свою чергу, монтуються до сталевих колон будівлі. Простір між стіновими ригелями заповнює шар базальтового утеплювача. Внутрішня обшивка стіни – трапецієвидний лист, що кріпиться до стінових ригелів через дистанційний вогнестійкий профіль.

Ізольована обшивка стін - тип 7F (рис. 3)
Ізольована обшивка стін - тип 7

Стінова обшивка – Тип 7 – передбачає використання стінових сендвіч панелей з мінераловатним наповнювачем. Панелі укладаються горизонтально і кріпляться до сталевих колон будівлі.