Вибір «правильного» виробника металоконструкцій – це перший і найважливіший крок до успіху. Надійна компанія – це не лише гарантія того, що ваша сталева конструкція буде зведена, але й впевненість в тому, що інвестиція відповідатиме всім Вашим очікуванням і що сам процес будівництва буде протікати плавно та швидко без виникнення жодних проблем. Тому обов’язково з’ясуйте, на що треба звернути увагу, переглядаючи пропозиції виробників металевих конструкцій. Існує сім ключових ознак, що відрізняють найкращих від решти інших!

Досвід та позиція на ринку металоконструкцій

Прислів’я говорить, що ми вчимося на своїх помилках. Однак ніхто не хоче, щоб їхнє виробниче приміщення стало експериментальним полем для компанії, яка робить свої перші, але невизначені кроки з установки металевих конструкцій. Ви можете легко знайти виробників металоконструкцій з великим, навіть більше ніж 50-ти річним досвідом роботи на багатьох ринках. Ці надійні компанії є єдиними, кому Ви можете довіряти більш за все. Вони не тільки бездоганно знають сферу своєї діяльності, але також є стабільними підприємствами, які виконують свої обіцянки та дотримуються підписаних ними контрактів. Ваша інвестиція буде у безпеці з таким партнером.

Надійний портфель реалізованих проектів та відгуки клієнтів

Компанія, яка тривалий час представлена на ринку, являє собою безпечний вибір. Тим не менш, щоб переконатися, що виробник металоконструкцій відповідає всім Вашим очікуванням, краще просто переглянути інвестиційні проекти, які він завершив. Якщо їх багато – іноді навіть кілька тисяч – Ви можете повірити, що такий виробник насправді може виготовити будь – які металоконструкції. Кращі виробники можуть похвалитися цікавими проектами, розмістивши про це інформацію на своїй сторінці в Інтернеті. Таким чином, вони використовують конкретні приклади, щоб продемонструвати, що будівництво виробничих, складських, продовольчих, торгівельних, сільськогосподарських чи спортивних будівель, у поєднанні з жорсткими технічними вимогами, є невід’ємною часткою їх повсякденної діяльності.

Також варто переглянути відгуки клієнтів. Остаточний результат, яким може похвалитися виробник, може бути вражаючим, але важливим є той факт, чи відповідає зведена металева конструкція очікуванням людини, яка ним користується. Крім функціональності металоконструкції процес співпраці також є важливим фактором. Чи здатна компанія адаптуватися до потреб інвестора, генерального підрядника та архітектора? Чи надають його працівники допомогу та гарну пораду? Щоб знайти відповіді на ці запитання, обов’язково перевірте думки тих, хто вже користувався послугами обраної Вами компанії. Досвідчені та надійні виробники металоконструкцій не приховують, з ким вони працювали. Ви можете знайти список клієнтів і, як правило, їх посилання на веб-сторінках компанії.

Ефективний процес зведення металоконструкції – від проектування до монтажу

Однією з найважливіших переваг металоконструкцій є дуже короткий проміжок часу для реалізації інвестиційного проекту. Металеві конструкції зводяться швидко, оскільки складаються з готових модулів. Однак для того, щоб весь процес пройшов без перешкод, варто визначитися з виробником, який контролює весь інвестиційний проект – вони допоможуть вам створити проект, розробити необхідні модулі та з’єднання, а потім зібрати металеву конструкцію. Тільки тоді Ви можете бути впевнені, що все пройде гладко. Будь-які інші додаткові посередники, що залучаються до цього процесу, можуть створити проблеми, які вимагають Вашого часу та додаткових коштів. Постають питання «Хто несе відповідальність за відповідність проекту технічним можливостям конкретного виробника сталевих конструкцій? Хто забезпечить, щоб окремі готові вироби підходили один одному – спочатку під час виробництва, а потім на етапі збірки конструкції? Якщо довірити весь процес професіоналам, то вже не потрібно ні про що турбуватися.

Найкращі виробники металоконструкцій мають команду досвідчених фахівців, які допоможуть Вам на кожному етапі реалізації Вашого інвестиційного проекту. Їхні команди складаються з спеціалістів з продажу, проектувальників та монтажників, які добре знають свою продукцію і готові надати Вам слушної поради. Найбільш надійні компанії, які вже багато років працюють на ринку металоконструкцій, мають ретельно опрацьований процес будівництва металевих споруд – від прийняття запиту до введення в експлуатацію готової будівлі. Ось чому їх робота впорядкована та методична, а значить, найефективніша.

Широкий асортимент елементів металоконструкцій

Обираючи виробника сталевих конструкцій, варто також переглянути технічні рішення, які є у наявності. Слід неодмінно ретельно ознайомитися з ними, навіть якщо Ви не маєте досвіду в сфері виробництва металоконструкцій. Перш за все, перевірте, чи компанія пропонує своїм клієнтам різні варіанти продукції, з яких можна зробити свій вибір, наприклад, перевірити асортимент профілю сортового прокату, покрівельних чи стінових систем покрівлі або типів утеплення. Чому це важливо? Маленькі виробники металевих конструкцій часто використовують лише одну технологію, тому навряд чи вони будуть спроможні гнучко адаптуватися до Ваших потреб. Звісно, вони будуть нахвалювати лише їх одне і єдине рішення – незалежно від того, відповідає воно Вашим вимогам чи ні (адже вони не хочуть втрачати клієнта). Більш великі та досвідчені компанії, які пропонують різні методи будівництва приміщень із використанням металевих конструкцій, запропонують Вам найкращі рішення для Вашого інвестиційного проекту через значно більший асортимент своєї продукції.

Гнучкість та адаптація до Ваших потреб на кожному етапі проектування будівлі із металоконструкцій

Виробник металевих конструкцій з різноманітними технічними рішеннями може легко адаптувати споруду до вимог інвестиційного проекту та ефективно задовільніть Ваші очікування. За умови, звичайно, що він хоче укласти угоду. Всім нам вже траплялося працювати з людьми, які вважають за краще сказати, що зробити щось неможливо, а не присвячувати свій час проблемі та шукати шляхи її вирішення. Тому, вибираючи виробника металоконструкцій, слід переконатися, що Ви звернули увагу на те, чи вони відкриті для нових рішень, і перш за все, чи є у них команда фахівців, яка буде готова надати кваліфіковану допомогу та стане прислухатися до Ваших потреб. Зрештою, ми завжди працюємо з людьми.

Найкращі виробники металевих конструкцій мають у своїй команді досвідчених проектувальників, щоб мати можливість створити індивідуальні проекти металевих споруд відповідно до вказівок замовника. Вони не бояться вносити зміни на різних етапах реалізації інвестиційного проекту. Вони також можуть побудувати приміщення з металоконструкцій, яке може зазнати подальших змін у майбутньому (додаткова ізоляція, збільшення, зміна планування або навіть переміщення металевої конструкції в інше місце).

Надійні та естетичні матеріали

Для того щоб сталева будівля слугувала якнайдовше для Вашій компанії, вона повинна бути побудована із використанням перевірених та якісних матеріалів. Тому, приймаючи рішення щодо вибору послуг конкретного виробника металевих конструкцій, зверніть увагу на матеріали, які вони використовують. Найпростіший спосіб – перевірити, чи володіє компанія відповідними сертифікатами, наприклад, знаком відповідності продукції технічним регламентам ЄС (символ, що підтверджує, що виріб успішно пройшов спеціалізовані випробування та відповідає діючим стандартам). Вони є Вашою гарантією якості. Також варто подивитися, сталь з якими захисними покриттями використовується. Вона може кородувати без відповідного захисту. Наприклад, оцинкована сталь чудово працює в металевих конструкціях. Важливим також є метод, який застосовується для з’єднання сталевих секцій (найбільш стійкими і швидкими в установці є гвинтові з’єднання).

Якість матеріалів має першорядне значення. Однак, коли сталева споруда проектується як будівля, що створює престиж компанії (наприклад, штаб-квартира компанії або торгівельний центр), вона також повинна приваблювати і радувати своїм зовнішнім видом відвідувачів. Це міф, що металева конструкція не може виглядати сучасно і привабливо. На ринку є виробники металевих споруд, які мають широкий вибір кольорів, а також привабливі оздоблювальні елементи.

Додаткові переваги

Доцільно шукати щось додаткове, нестандартне в продукції чи послугах виробника металевих споруд, що відрізняє його від конкурентів, наприклад, соціальна діяльність чи діяльність з охорони навколишнього середовища. Сталеві споруди самі по собі є екологічно чистими рішеннями – оскільки сталь можна переробляти практично нескінченно. Якщо, крім цього, компанія заявляє, що піклується про зменшення свого впливу на клімат, наприклад. використовуючи безпечний екологічний транспорт, тоді цей аспект варто враховувати, приймаючи рішення щодо вибору виробника.

Вибір на користь екологічно безпечних рішень – це ще один крок в напрямку покращення іміджу Вашої компанії!