LLENTAB супроводжує своїх клієнтів протягом усього процесу будівництва. Від початкового ескізу ідеї клієнта до виготовлення, постачання та монтажу повнокомплектної будівлі.

LLENTAB знає потреби кінцевих користувачів сталевих будівель – саме тому ви можете бути впевнені, що LLENTAB допоможе на усіх етапах, починаючи від ідеї аж до отримання готової будівлі. Розмір інвестицій не має значення – система будівництва LLENTAB завжди пропонує гнучкі рішення та сприятливі ціни. Тому ми маємо змогу надати оптимальне рішення потреб як великим, так і малим підприємствам. Перевагою є можливість змінювати будівлі в майбутньому, навіть після їх завершення – внутрішні площі можуть утеплюватись, збільшуватись шляхом додавання модулів або ж ділитись на менші приміщення за необхідності. Більш ніж 10000 побудованих проектів, широкий спектр застосувань, а також відмінне знання особливостей та вимог, пов’язаних з будівництвом – це сила компанії.

Крім свого власного проектування, виробництва та монтажу, LLENTAB також пропонує широку партнерську мережу, яка допоможе інвесторам в процесі будівництва. LLENTAB має партнерів серед провідних фінансових, страхових послуг та інших компаній, що дає змогу отримати вигоду у вигляді зекономленого часу та коштів клієнта.

CZ0501 Kolbenschmidt 09931