Шведські сталеві будівлі підкорюють Європу

LLENTAB є сильним гравцем на міжнародній арені і в даний час присутній у семи європейських країнах. LLENTAB працює в Швеції, Норвегії, Німеччині, Польщі, Чехії, Словаччині та Україні. Всі наші дочірні компанії є частиною сім’ї LLENTAB і мають однакові цінності. Крім того, ми всі разом працюємо над спільною метою: стати еталонним брендом серед сталевих будівель у Європі.

Швеція

LLENTAB AB, Швеція

Материнська компанія LLENTAB AB має свою штаб-квартиру в м. Кунгсхамн, Швеція.
www.llentab.se

LLENTAB AS, Норвегія

Норвегія

LLENTAB AS, Норвегія

Дочірня компанія була створена у Норвегії в 1987. Головний офіс знаходиться в Розенхольм, на південь від Осло. У Тронхеймі розміщено регіональне представництво. Офіси мають власні відділи з продажів, проектування та монтажу.

www.llentab.no

Польща

LLENTABHALLEN, Польща

LLENTAB у Польщі заснований у 1992 р. Компанія пропонує продаж, проектування та монтаж. Центральний офіс і завод, де відбувається виробництво оцинкованих металоконструкцій на повністю автоматизованих лініях, розташовані у Гданьску. Крім офісу в Гданську, LLENTAB Польща налічує 15 регіональних офісів з продажів, що розташовані по всій країні.
www.llentab.pl

Чеська Республіка

LLENTAB, Чехія

LLENTAB у Чеській Республіці заснований у 1996. Центральний офіс знаходиться в Празі і надає послуги з продажу, проектування та монтажу. У Празі також знаходиться власна виробнича лінія. За час присутності на чеському ринку, LLENTAB побудовано більш ніж 1 000 сталевих будівель.
www.llentab.cz

Німеччина

LLENTAB Німеччина

Німецька дочірня компанія була заснована в 1994 з відділом продажу в Берліні. LLENTAB Німеччина пропонує продаж, проектування та монтаж.
www.llentab.de

Словаччина

LLENTAB Словаччина

У 2006 році був відкритий офіс продажів в Братиславі. Через два роки, у 2008 році, він став дочірньою компанією, що робить LLENTAB Словаччина наймолодшою дочірньою компанією в родині LLENTAB. Центральний офіс, з відділами продажу та монтажу, розташований у Братиславі.
www.llentab.sk

Україна

LLENTAB Україна

У 2003 році в Україні відкрилося торгове представництво LLENTAB. У 2006 році воно стало дочірньою компанією. Головний офіс розташований у Києві та забезпечує продаж, проектування та монтаж.
www.llentab.ua