LLENTAB AB сертифіковано відповідно до EN 1090-1, Європейського стандарту, що регламентує проектування та виготовлення будівельних конструкцій зі сталі. Крім того, сталеві будівлі та металоконструкції LLENTAB сертифіковані в Україні.

Якісний результат завжди починається з розуміння ваших потреб

Наша робота щодо якості і маркування CE застосовується в усіх областях діяльності Групи. Дізнайтеся більше про нашу діяльність. Якщо у вас виникли питання або коментарі, вам дасть відповідь Тарас Салієнко.

Нам важливо, щоби продукт компанії відповідав заявленим вимогам, оскільки наші сталеві будівлі впливають на суспільство та повсякденне життя людей, як сьогодні, так і у далекому майбутньому.

Кожна ланка у виробничому ланцюжку LLENTAB впливає на кінцевий результат, і перш ніж брати на себе будь які зобов’язання, ми завжди переконуємося, в тому, що у нас є доступ до всіх необхідних ресурсів. Адже для нас є принциповим завжди поставляти послуги відповідно до умов контракту та виконувати зобов’язання, передбачені законодавством.

LLENTAB - Inside

.

LLENTAB використовує бізнес-систему, що орієнована на процес LLENTAB Inside. Система відповідає вимогам стандарту ISO 9001, що зобов’язує нашу компанію до фактичного виконання всіх вимог цього стандарту.

Право на застосування маркування CE

LLENTAB сертифіковано відповідно до стандарту EN 1090-1, а це означає, що ми маємо право застосовувати знак CE на наших сталевих конструкціях. Маркування CE є доказом того, що характеристики продукту були оцінені у загальноєвропейський спосіб.

Забезпечення якості здійснюється на основі рекомендацій ISO 9001, EN 1090-1 і EN 1090-2, а також відповідно до чинного законодавства України. Будівельні роботи та виробничий процес перевіряються щорічно на вимоги в EN 1090-1 і сертифіковані органом сертифікації А3.

Якщо у вас виникли питання або коментарі, вам дасть відповіді: Тарас Салієнко

Тарас Салієнко

Інженер з охорони праці
+ 38(067)243-92-29
taras.salienko@llentab.ua