Умови праці та безпека

Для створення хороших умов праці необхідно дещо більше, ніж просто мінімізувати ризик травм – усі аспекти життя мають бути безпечними. Ми хочемо, щоби кожен, хто працює з нами, приходячи на роботу отримував задоволення, був мотивований, і мав найкращі умови праці, в яких можна виконувати відмінну роботу.

Ми хочемо носити імідж привабливого роботодавця, і тому кваліфіковані та віддані співробітники є передумовою для збереження компанією статусу сильного гравця, що сприятиме розвитку.

Ми прагнемо мати здорових і задоволених працівників, і ми систематично працюємо з ініціативами з охорони здоров’я, спрямованих на сприяння здоровому способу життя, запобігання ризикам і нещасним випадкам, та допомагаємо в реабілітації в разі потреби.

Безпека побудована на знаннях

Коли мова заходить про безпеку наших співробітників і всіх інших осіб на будівельних майданчиках, ми слідуємо простому девізу: «Ні – ризикам», і ми невпинно працюємо, щоб зробити нашу компанію кращою в галузі.

На будівельних майданчиках може бути безліч ризиків та шкідливих чинників для здоров’я людини, помилки можуть швидко призвести до серйозних наслідків. Тому ми розробили методи роботи таким чином, щоби мінімізувати ризики для співробітників і всіх інших осіб на об’єкті будівництва.

Це також зобов’язує партнерів, з якими ми співпрацюємо, поділяти наші прагнення щодо безпеки і дотримуватись правил охорони праці.

LLENTAB безперервно працює, щоб забезпечити своїх співробітників навичками, які допоможуть виконувати роботу безпечно та якісно, та мотивує їх до подальшого розвитку. Дослідження показують, що основною причиною аварій є халатна поведінка працівників. Ось чому важливо, щоб кожен знав, що означає “безпечна поведінка” на будівельних майданчиках.

Тарас Салієнко

Інженер з охорони праці
+ 38(067)243-92-29
taras.salienko@llentab.ua