Будівництво сталевих будівель для харчової та фармацевтичної промисловості.

Випуск продуктів харчування та медичних препаратів передбачає створення особливих умов. Це відноситься не тільки до технології виробництва, а й до будівлі, в якій знаходиться цех. До них висуваються особливі санітарно-гігієнічні норми.

На етапі створення проекту враховуються наступні фактори:

 • конфігурація будівлі та її розміри;
 • температурний режим та вологість в приміщеннях;
 • наявність чистих зон;
 • вимоги до покриття сендвіч-панелей (наприклад, “food safe“, спеціальне стійке покриття для регулярного миття, покриття з нержавіючої сталі та інше).

Приміщення-бар’єр або чиста зона: що це?

Наявність чистої кімнати (зони) є обов’язковою умовою для об’єктів харчової та фармацевтичної промисловості. Таке приміщення – це бар’єр, що перешкоджає проникненню забруднюючих контрагентів. Це пил, бруд, мікроорганізми, аерозольні частки.

В цьому приміщенні постійно контролюються наступні параметри:

 • концентрація забруднюючих часток в повітрі;
 • вологість;
 • тиск;
 • температура.

Проектуються такі приміщення всередині будівлі. Для них та інших зон виробничої будівлі використовуються сендвіч-панелі. При цьому всі несучі елементи каркасу виносяться за межі таких приміщень, або навіть на вулицю. Таке конструктивне рішення користується великою популярністю серед замовників.

Компанія LLENTAB активно використовує в будівництві сендвіч-панелі, та каркас зі сталі, оцинкованої гарячим способом. Ця інноваційна технологія дозволяє забезпечити всі санітарно-гігієнічні вимоги до приміщення. Сендвіч-панелі легко монтуються, володіють відмінними теплоізоляційними характеристиками. Вони добре захищають від вуличного шуму та забруднень. А високоякісне цинкове покриття всіх металоконструкцій дозволяє повністю позбутися корозії та досягти бездоганної довговічності будівлі LLENTAB.

Крім будівель харчової та фармацевтичної промисловості компанія LLENTAB пропонує будівництво холодильних камер. Холодильні або морозильні камери будуються за подібним принципом, але в них застосовуються сендвіч-панелі з підвищеними теплоізоляційними характеристиками.

Приклади будівель для харчової та фармацевтичної промисловості

 • Овочесховища
 • Фруктосховища

 • Переробка та зберігання ягід
 • Камери з регульованим газовим середовищем (РГС)
420
співробітників
46
років досвіду роботи
10000+
завершених будівель
92
конструкторів у штаті компанії

Чому Вам слід обрати LLENTAB, якщо ви хочете побудувати будівлю для харчового виробництва чи зберігання?

LLENTAB – одна з небагатьох компаній на ринку України, яка контролює весь процес будівництва швидкомонтованої будівлі від початкового ескізу ідеї Клієнта до виготовлення та монтажу повнокомплектної будівлі. Це дозволяє гарантувати високу якість кожного з етапів процесу.

Система сталевих будівель LLENTAB народилася у містечку Кунгсхамн, у регіоні Богуслан (Bohuslän), що на західному узбережжі Швеції, у 1972 р. Місцевий клімат впливав на формування LLENTAB починаючи з дня заснування компанії. Тут часто і яскраво світить сонце, однак погода може змінитися будь-якої миті. Дощ не просто ллє, як з відра, – він б’є з усіх боків. Додайте до цієї суміші солону морську воду і стане очевидним, що місцевий клімат створив справжній виклик, з яким довелося зіткнутися LLENTAB.
Система завжди робить акцент на гнучкості та розумній ціні, саме тому вона є життєздатним рішенням як для малого та середнього бізнесу, так і для великих корпорацій. Популярність системи LLENTAB підтверджується кількістю побудованих об’єктів, що сягає 10 000 у Європі, з них близько 100 в Україні.
Наприклад, існує можливість доізолювання неутепленої будівлі в майбутньому, подальшої розбудови шляхом додавання модулів або ж поділу на менші приміщення за необхідності. Будівлю навіть можна розібрати та повторно змонтувати на новому місці.
Прикладами є: потенційне агресивне середовище у сільськогосподарській діяльності, небезпека,  що викликана погодними умовами, такими як сніг або вітрові навантаження, енергоефективність об’єкту в цілому і т. д.

Понад 400 працівників, присутність на семи європейських ринках, загальна площа побудованих об’єктів у Європі перевищує 12 000 000 м2.

Збір металобрухту добре організований і велика частка металоконструкцій виробляється з відходів металу, тим самим зменшуючи вплив на навколишнє середовище.

LLENTAB має партнерські відносини з провідними компаніями в галузі фінансів, страхування, постачальниками технологій і т. д. Метою партнерства є надання клієнтам кращої позиції в процесі підготовки та виконання проекту. Конкретні вигоди для клієнтів залежатимуть від можливостей партнера.

Оцинковані металоконструкції гарантують беззаперечну довговічність сталевих будівель.
Наш завод металоконструкцій забезпечує виробництво холодногнутих оцинкованих профілів, з яких складається каркас швидкомонтованої будівлі.

Переваги системи сталевих будівель LLENTAB

Швидкомонтовані сталеві будівлі LLENTAB

Будівництво овочесховищ, а також сховищ для фруктів та ягід

області харчової промисловості в Україні та Європі. Унікальна система оцинкованих металоконструкцій LLENTAB ідеально підходить для таких будівель як:

 • зберігання овочів та фруктів;
 • камери з регульованим газовим середовищем (РГС);
 • низькотемпературні та морозильні склади;
 • цеха для харчової та фармацевтичної промисловості.

Технологія LLENTAB дозволяє реалізувати «чисті» приміщення, що відповідають високим гігієнічним вимогам міжнародних систем сертифікації.

Будівництво харчових та фармацевтичних об’єктів під ключ

Компанія LLENTAB вже майже півстоліття надає будівельні послуги. В тому числі, по зведенню об’єктів для харчової та фармацевтичної галузей в Києві, Дніпрі, Харкові та інших містах України. Наші спеціалісти контролюють процес від створення проекту до здачі будівлі в експлуатацію.

Чому клієнти LLENTAB задоволені і чому вони неодноразово повертаються до нас при потребі у будівництві сховищ або розширенні виробничих потужностей?

Ми маємо можливість поєднувати вимоги щодо якості, термінів та ціни. Ми уважно прислухаємося до потреб клієнтів під час нашого стандартизованого 10-крокового процесу реалізації наших будівель, тобто від першої зустрічі до остаточної передачі завершеної будівлі. Але передачею будівлі співпраця не обмежується. Усі проекти назавжди зберігаються в нашій базі даних. Таким чином, ми можемо швидко реагувати, коли клієнт згодом побажає, наприклад, утеплити будівлю або прибудувати новий модуль. Маючи більш ніж 10 000 завершених проектів, ми знаємо, що додаткові вимоги, безумовно, з’являться.

Нашою метою є створення не тільки хороших довгострокових відносин з клієнтами, але й екологічно чистого виробництва. На додаток до персонального підходу, основою нашого успіху є продумана, ефективна і гнучка будівельна система. Якщо ви зацікавлені у деталях, будь ласка, дивіться нашу технічну інформацію та відео. Ми проектуємо ефективну конструкцію для будівництва холодильних та “чистих” приміщень і рекомендуємо спеціалізовані варіанти обшивки даху і стін. Ми в змозі ефективно задовольнити усі вимоги замовника споруди для харчової або фармацевтичної промисловості. Перевірте відгуки десятків наших задоволених клієнтів!

Одна система – багато різних будівель для офісних та інших будівель

У нас є щось більше для кожного з Вас

Незалежно від того, хто Ви: прямий клієнт, генеральний підрядник чи архітектор або проектувальник, ми маємо більше, ніж просто сталеві будівлі для всіх Вас.
Інвестори
Генеральні підрядники
Архітектори /проектанти