Ефективні будівлі для харчової промисловості легко будуються за допомогою системи LLENTAB.

Компанія LLENTAB має багаторічний досвід будівництва у галузі харчової промисловості України та Європи. Унікальна система оцинкованих металоконструкцій LLENTAB ідеально підходить для сховищ овочів та фруктів; камер з регульованим газовим середовищем (РГС); низькотемпературних та морозильних складів; цехів для харчової та фармацевтичної промисловості. Технологія LLENTAB дозволяє виконувати «чисті» приміщення, що відповідають високим гігієнічним вимогам міжнародних систем сертифікації (HACCP та  ін.)

Приклади будівель для харчової та фармацевтичної промисловості

  • Овочесховища
  • Фруктосховища

  • Переробка та зберігання ягід
  • Камери з регульованим газовим середовищем (РГС)
420
співробітників
46
років досвіду роботи
10000+
завершених будівель
92
конструкторів у штаті компанії

Чому Вам слід обрати LLENTAB, якщо ви хочете побудувати будівлю для харчового виробництва чи зберігання?

LLENTAB – одна з небагатьох компаній на ринку України, яка контролює весь процес будівництва швидкомонтованої будівлі від початкового ескізу ідеї Клієнта до виготовлення та монтажу повнокомплектної будівлі. Це дозволяє гарантувати високу якість кожного з етапів процесу.

Система сталевих будівель LLENTAB народилася у містечку Кунгсхамн, у регіоні Богуслан (Bohuslän), що на західному узбережжі Швеції, у 1972 р. Місцевий клімат впливав на формування LLENTAB починаючи з дня заснування компанії. Тут часто і яскраво світить сонце, однак погода може змінитися будь-якої миті. Дощ не просто ллє, як з відра, – він б’є з усіх боків. Додайте до цієї суміші солону морську воду і стане очевидним, що місцевий клімат створив справжній виклик, з яким довелося зіткнутися LLENTAB.
Система завжди робить акцент на гнучкості та розумній ціні, саме тому вона є життєздатним рішенням як для малого та середнього бізнесу, так і для великих корпорацій. Популярність системи LLENTAB підтверджується кількістю побудованих об’єктів, що сягає 10 000 у Європі, з них близько 100 в Україні.
Наприклад, існує можливість доізолювання неутепленої будівлі в майбутньому, подальшої розбудови шляхом додавання модулів або ж поділу на менші приміщення за необхідності. Будівлю навіть можна розібрати та повторно змонтувати на новому місці.
Прикладами є: потенційне агресивне середовище у сільськогосподарській діяльності, небезпека,  що викликана погодними умовами, такими як сніг або вітрові навантаження, енергоефективність об’єкту в цілому і т. д.

Понад 400 працівників, присутність на семи європейських ринках, загальна площа побудованих об’єктів у Європі перевищує 12 000 000 м2.

Збір металобрухту добре організований і велика частка металоконструкцій виробляється з відходів металу, тим самим зменшуючи вплив на навколишнє середовище.

LLENTAB має партнерські відносини з провідними компаніями в галузі фінансів, страхування, постачальниками технологій і т. д. Метою партнерства є надання клієнтам кращої позиції в процесі підготовки та виконання проекту. Конкретні вигоди для клієнтів залежатимуть від можливостей партнера.

Оцинковані металоконструкції гарантують беззаперечну довговічність сталевих будівель.
Наш завод металоконструкцій забезпечує виробництво холодногнутих оцинкованих профілів, з яких складається каркас швидкомонтованої будівлі.

Переваги системи сталевих будівель LLENTAB

Швидкомонтовані сталеві будівлі LLENTAB

Чому клієнти LLENTAB задоволені і чому вони неодноразово повертаються до нас при потребі у будівництві сховищ або розширенні виробничих потужностей?

Ми маємо можливість поєднувати вимоги щодо якості, термінів та ціни. Ми уважно прислухаємося до потреб клієнтів під час нашого стандартизованого 10-крокового процесу реалізації наших будівель, тобто від першої зустрічі до остаточної передачі завершеної будівлі. Але передачею будівлі співпраця не обмежується. Усі проекти назавжди зберігаються в нашій базі даних. Таким чином, ми можемо швидко реагувати, коли клієнт згодом побажає, наприклад, утеплити будівлю або прибудувати новий модуль. Маючи більш ніж 10 000 завершених проектів, ми знаємо, що додаткові вимоги, безумовно, з’являться.

Нашою метою є створення не тільки хороших довгострокових відносин з клієнтами, але й екологічно чистого виробництва. На додаток до персонального підходу, основою нашого успіху є продумана, ефективна і гнучка будівельна система. Якщо ви зацікавлені у деталях, будь ласка, дивіться нашу технічну інформацію та відео. Ми проектуємо ефективну конструкцію для будівництва холодильних та “чистих” приміщень і рекомендуємо спеціалізовані варіанти обшивки даху і стін. Ми в змозі ефективно задовольнити усі вимоги замовника споруди для харчової або фармацевтичної промисловості. Перевірте відгуки десятків наших задоволених клієнтів!

Відгуки клієнтів після співпраці із LLENTAB

“Коли наш батько вперше сказав про LLENTAB, ми одразу уявили собі класичному будівлю з двоскатним дахом. Нам потрібно було розумне рішення, для того щоб мати змогу розвиватись. Можливість розширення в майбутньому була дуже важливою для нас. Але у нас також були вимоги до зовнішнього вигляду будівлі, стильний дизайну та можливість відобразити творче середовище, що відображає наш бізнес – чистий, стильний, білий та висока якість у всьому. І варто сказати про те, що ми не бачили кращого рішення ніж сталева будівля системи LLENTAB (Linda та Fredric посміхаються). Ми були дуже задоволені співпрацею з компанією LLENTAB протягом усього процесу будівництва, через це відчували себе дуже впевнено. Завдяки своїм професійним співробітникам та розумним рішенням, LLENTAB дійсно вдалося досягти успіху у проекті в цілому.”

Linda Ericson, віце-президент та менеджер з маркетингу Oscar Medtec & Fredric Ericson, CEO of Oscar Medtec, Office building SE1651, Офісна будівля SE1651
Linda Ericson, віце-президент та менеджер з маркетингу Oscar Medtec & Fredric Ericson, CEO of Oscar Medtec, Office building SE1651

Одна система – багато різних будівель для офісних та інших будівель

У нас є щось більше для кожного з Вас

Незалежно від того, хто Ви: прямий клієнт, генеральний підрядник чи архітектор або проектувальник, ми маємо більше, ніж просто сталеві будівлі для всіх Вас.