Будівництво спортивних споруд та будівель

Вже 50 років ми займаємося проектуванням, виробництвом та зведенням сталевих будівель. Будівництво критих спортивних споруд в тому числі. Ми любимо спорт. Ми будуємо ковзанки, хокейні та футбольні стадіони, муніципальні спортивні будівлі та інші споруди для спорту, в тому числі швидкомонтовані тенісні корти критого типу або розважальні центри з доріжками для боулінгу.

За допомогою нашої технології ми можемо реалізовувати як будівництво тенісних кортів, так і будівництво спортивних арен для хокею або футболу. Легкі металоконструкції дають можливість забезпечити великий внутрішній простір з мінімальною кількістю опор. Наші металоконструкції надзвичайно міцні та зберігають естетичний вигляд на протязі всього терміну експлуатації, що дозволяє забезпечити комфортні умови для занять спортом.

У нас ви можете отримати повний комплекс послуг та якісний сервіс. Наш підхід до кожного клієнта індивідуальний та комплексний. Сучасні спортивні споруди, побудовані LLENTAB, мають ідеальну теплоізоляцію, в результаті використання високоякісних ізоляційних матеріалів. Таким чином, будівництво спортивних будівель реалізуються на високому рівні і повністю відповідає потребам клієнтів.

Нам під силу будівництво спортивних споруд необмеженої довжини та ширини з вільним прольотом до 100 м. Прикладом цього є швидкісний трек в Gothenburg, футбольний стадіон в Ісландії та багато інших спортивних споруд по всій Європі. Ви можете знайти спортивні споруди поруч з вашим місцезнаходженням серед тисяч наших посилань або ж отримати натхнення з інших реалізованих проектів.

Будівництво критих спортивних споруд з використанням системи LLENTAB

  • Спортивні зали

  • Тенісні корти

  • Футбольні манежі

  • Катки та льодові арени

  • Інші будівлі для спорту та розваг

600000+
м2 спортивних площ
47
років досвіду роботи
500+
завершених спортивних об’єктів
92
конструкторів у штаті компанії

Чому Вам слід обрати LLENTAB, якщо ви хочете побудувати будівлю спортивного призначення?

LLENTAB – одна з небагатьох компаній на ринку України, яка контролює весь процес будівництва швидкомонтованої  будівлі від початкового ескізу ідеї Клієнта до виготовлення та монтажу повнокомплектної будівлі. Це дозволяє гарантувати високу якість кожного з етапів процесу.

Система сталевих будівель LLENTAB народилася у містечку Кунгсхамн, у регіоні Богуслан (Bohuslän), що на західному узбережжі Швеції, у 1972 р. Місцевий клімат впливав на формування LLENTAB починаючи з дня заснування компанії. Тут часто і яскраво світить сонце, однак погода може змінитися будь-якої миті. Дощ не просто ллє, як з відра, – він б’є з усіх боків. Додайте до цієї суміші солону морську воду і стане очевидним, що місцевий клімат створив справжній виклик, з яким довелося зіткнутися LLENTAB.
Система завжди робить акцент на гнучкості та розумній ціні, саме тому вона є життєздатним рішенням як для малого та середнього бізнесу, так і для великих корпорацій. Популярність системи LLENTAB підтверджується кількістю побудованих об’єктів, що сягає 10 000 у Європі, з них близько 100 в Україні.
Наприклад, існує можливість доізолювання неутепленої будівлі в майбутньому, подальшої розбудови шляхом додавання модулів або ж поділу на менші приміщення за необхідності. Будівлю навіть можна розібрати та повторно змонтувати на новому місці.
Прикладами є: потенційне агресивне середовище у сільськогосподарській діяльності, небезпека,  що викликана погодними умовами, такими як сніг або вітрові навантаження, енергоефективність об’єкту в цілому і т. д.

Понад 400 працівників, присутність на семи європейських ринках, загальна площа побудованих об’єктів у Європі перевищує 12 000 000 м2.

Збір металобрухту добре організований і велика частка металоконструкцій виробляється з відходів металу, тим самим зменшуючи вплив на навколишнє середовище.

LLENTAB має партнерські відносини з провідними компаніями в галузі фінансів, страхування, постачальниками технологій і т. д. Метою партнерства є надання клієнтам кращої позиції в процесі підготовки та виконання проекту. Конкретні вигоди для клієнтів залежатимуть від можливостей партнера.

Оцинковані металоконструкції гарантують беззаперечну довговічність сталевих будівель. Наш завод металоконструкцій забезпечує виробництво холодногнутих оцинкованих профілів, з яких складається каркас швидкомонтованої будівлі.

Переваги системи сталевих будівель LLENTAB

Швидкомонтовані сталеві будівлі LLENTAB

Як будують спортивні споруди LLENTAB

Простота модифікації системи LLENTAB та адаптація до індивідуальних потреб клієнта означає, що будівництво критої спортивної споруди або другого об’єкта, призначеного для розважальних заходів або шоу не є проблемою для нашої компанії. Для того, щоб втілити сою ідею в життя та почати будівництво, необхідно визначитися з майбутніми витратами. Достатньо заповнити просту форму  або зателефонувати безпосередньо до представника компанії LLENTAB у вашому регіоні.

Чому клієнти LLENTAB задоволені і чому вони неодноразово повертаються до нас при потребі у будівництві або розширенні спортивних площ?

Ми маємо можливість поєднувати вимоги щодо якості, термінів та ціни. Ми уважно прислухаємося до потреб клієнтів під час нашого стандартизованого 10-крокового процесу реалізації наших будівель, тобто від першої зустрічі до остаточної передачі завершеної будівлі. Але передачею будівлі співпраця не обмежується. Усі проекти назавжди зберігаються в нашій базі даних. Таким чином, ми можемо швидко реагувати, коли клієнт згодом побажає, наприклад, утеплити будівлю або прибудувати новий модуль. Маючи більш ніж 10 000 завершених проектів, ми знаємо, що додаткові вимоги, безумовно, з’являться.

Нашою метою є створення не тільки хороших довгострокових відносин з клієнтами, але й екологічно чистого виробництва. На додаток до персонального підходу, основою нашого успіху є продумана, ефективна і гнучка будівельна система. Якщо ви зацікавлені у деталях, будь ласка, дивіться нашу технічну інформацію та відео. Ми проектуємо ефективну конструкцію для будівництва спортивних арен і рекомендуємо декілька видів обшивки даху і стін. Ми в змозі ефективно задовольнити усі вимоги замовника для будівництва спортивних  споруд.

Відгук клієнта про будівництво спортивної споруди компанією LLENTAB

PSK Arena - Хокейний стадіон LLENTAB

Будівля від LLENTAB відповідає всім нашим очікуванням. Адже це легка, оцинкована та швидко змонтована конструкція із найкращою ціною. Ставлення компанії було високопрофесійним, проблеми, що виникали негайно вирішувались на місці. Своєчасне завершення будівництва та відмінна якість. Без сумнівів, ми знову звернемося в компанію LLENTAB для будівництва нашого наступного об’єкту

Ján Kentoš, Інвестор, Спортивна будівля SK0158

Одна система – багато різних будівель для спортивних потреб

У нас є дещо більше для кожного з вас.

Незалежно від того, хто Ви: прямий клієнт, генеральний підрядник чи архітектор, ми маємо більше, ніж просто сталеві будівлі для всіх вас.
Інвестори
Генеральні підрядники
Архітектори /проектувальники