Проектування офісних приміщень в сталевих будівлях

Економічні та представницькі офісні простори можуть бути легко збудовані з використанням системи LLENTAB. Офісні приміщення потрібні практично кожній компанії. Система LLENTAB чудово підходить для адміністративно-побутових приміщень у складі комерційних, складських або виробничих будівель. Офісні приміщення часто підпорядковуються найрізноманітнішим вимогам, таким як планування, природнє освітлення, акустичні параметри, тепловий комфорт, естетика та багато іншого. Наша система може задовільнити всі ці специфічні вимоги.

Наша компанія є лідером в сфері швидкомонтованих сталевих будівель (БМЗ LLENTAB). Ми сформували власну систему роботи – LLENTAB Inside, яка відповідає міжнародному стандарту ISO 900, що, безумовно, є гарантією неперевершеної якості.

Особливості конструкції

Додаткові приміщення та їх специфіка повинні бути відображені в технологічних та інженерних проектах. Якщо технологічне проектування відповідає за створення функціонального простору, то інженерне – передбачає обладнання офісу відповідно до санітарних норм і правил.

Адміністративні та офісні будівлі

  • Офісні будівлі, надбудови

  • Автономні адміністративні будівлі

  • Вбудовані офісні приміщення у виробничих будівлях

  • Офісні приміщення в торгових або складських будівлях

420
працівники
46
років досвіду роботи
10000+
завершені будівлі
92
конструкторів у штаті компанії

Чому Вам слід вибрати LLENTAB, якщо ви хочете побудувати  офісну чи адміністративну будівлю?

LLENTAB – одна з небагатьох компаній на ринку України, яка контролює весь процес будівництва швидкомонтованої будівлі від початкового ескізу ідеї Клієнта до виготовлення та монтажу повнокомплектної будівлі. Це дозволяє гарантувати високу якість кожного з етапів процесу.

Система сталевих будівель LLENTAB народилася у містечку Кунгсхамн, у регіоні Богуслан (Bohuslän), що на західному узбережжі Швеції, у 1972 р. Місцевий клімат впливав на формування LLENTAB починаючи з дня заснування компанії.Тут часто і яскраво світить сонце, однак погода може змінитися будь-якої миті. Дощ не просто ллє, як з відра, – він б’є з усіх боків. Додайте до цієї суміші солону морську воду і стане очевидним, що місцевий клімат створив справжній виклик, з яким довелося зіткнутися LLENTAB.
Система завжди робить акцент на гнучкості та розумній ціні, саме тому вона є життєздатним рішенням як для малого та середнього бізнесу, так і для великих корпорацій. Популярність системи LLENTAB підтверджується кількістю побудованих об’єктів, що сягає 10 000 у Європі, з них близько 100 в Україні.
Наприклад, існує можливість доізолювання неутепленої будівлі в майбутньому, подальшої розбудови шляхом додавання модулів або ж поділу на менші приміщення за необхідності. Будівлю навіть можна розібрати та повторно змонтувати на новому місці.
Прикладами є: потенційне агресивне середовище у сільськогосподарській діяльності, небезпека,  що викликана погодними умовами, такими як сніг або вітрові навантаження, енергоефективність об’єкту в цілому і т. д.
Понад 400 працівників, присутність на семи європейських ринках, загальна площа побудованих об’єктів у Європі перевищує 12 000 000 м2.

Збір металобрухту добре організований і велика частка металоконструкцій виробляється з відходів металу, тим самим зменшуючи вплив на навколишнє середовище.

LLENTAB має партнерські відносини з провідними компаніями в галузі фінансів, страхування, постачальниками технологій і т. д. Метою партнерства є надання клієнтам кращої позиції в процесі підготовки та виконання проекту. Конкретні вигоди для клієнтів залежатимуть від можливостей партнера.

Оцинковані металоконструкції гарантують беззаперечну довговічність сталевих будівель.
Наш завод металоконструкцій забезпечує виробництво холодногнутих оцинкованих профілів, з яких складається каркас швидкомонтованої будівлі.

Переваги системи сталевих будівель LLENTAB

Швидкомонтовані сталеві будівлі LLENTAB

Чому клієнти LLENTAB задоволені і чому вони неодноразово будують офіси у нас?

Ми маємо можливість поєднувати вимоги щодо якості, термінів та ціни. Ми уважно прислухаємося до потреб клієнтів під час нашого стандартизованого 10-крокового процесу реалізації їх офісних будівель, тобто від першої зустрічі до остаточної передачі завершеної будівлі. Але передачею будівлі співпраця не обмежується. Усі проекти назавжди зберігаються в нашій базі даних. Таким чином, ми можемо швидко реагувати, коли клієнт згодом побажає, наприклад, утеплити будівлю або прибудувати новий модуль. Маючи більш ніж 10 000 завершених проектів, ми знаємо, що додаткові вимоги, безумовно, з’являться.

Нашою метою є створення не тільки хороших довгострокових відносин з клієнтами, екологічно чистого виробництва. На додаток до персонального підходу, основою нашого успіху є продумана, ефективна і гнучка будівельна система. Якщо ви зацікавлені у деталях, будь ласка, дивіться нашу технічну інформацію та відео. Ми проектуємо ефективні будівлі для агросектору і рекомендуємо декілька видів обшивки даху і стін. Ми в змозі ефективно задовольнити усі вимоги замовника сільськогосподарської споруди.

Монтаж офісної будівлі та пов’язані відгуки клієнтів

“Коли наш батько вперше сказав про LLENTAB, ми одразу уявили собі класичному будівлю з двоскатним дахом. Нам потрібно було розумне рішення, для того щоб мати змогу розвиватись. Можливість розширення в майбутньому була дуже важливою для нас. Але у нас також були вимоги до зовнішнього вигляду будівлі, стильний дизайну та можливість відобразити творче середовище, що відображає наш бізнес – чистий, стильний, білий та висока якість у всьому. І варто сказати про те, що ми не бачили кращого рішення ніж сталева будівля системи LLENTAB (Linda та Fredric посміхаються). Ми були дуже задоволені співпрацею з компанією LLENTAB протягом усього процесу будівництва, через це відчували себе дуже впевнено. Завдяки своїм професійним співробітникам та розумним рішенням, LLENTAB дійсно вдалося досягти успіху у проекті в цілому.”

Linda Ericson, віце-президент та менеджер з маркетингу Oscar Medtec & Fredric Ericson, CEO of Oscar Medtec, Office building SE1651, офісна будівля SE1651
Linda Ericson, Vice President and Marketing Manager at Oscar Medtec & Fredric Ericson, CEO of Oscar Medtec

Одна система – багато різних будівель для спортивних потреб

У нас є дещо більше для кожного з вас.

Незалежно від того, хто Ви: прямий клієнт, генеральний підрядник чи архітектор або проектувальник, ми маємо більше, ніж просто сталеві будівлі для всіх Вас.
Інвестори
Генеральні підрядники
Архітектори /проектувальники