Productions steel building LLENTAB

Поширені запитання

Поширені запитання

FAQs – Поширені запитання

Який строк служби будівель LLENTAB?

Ця сталева будівля LLENTAB успішно протистоїть жорсткому клімату Північного моря вже понад 30 років. Будівля розташована в 7 км від всесвітньо відомого центру дослідження корозії на острові Bohus Malmön.

Високоміцна сталь – матеріал товщиною до 7 мм, з якого виробляються усі профілі. Профілі товщиною до 2 мм мають цинкове покриття Z275, а для решти профілів стандартним є покриття Z450. Тому життєвий цикл будівель LLENTAB визначається десятками років.

А як щодо обслуговування будівель LLENTAB під час експлуатації?

Будинки LLENTAB виготовлені зі сталі, що захищено цинком. Це запобігає розвитку корозії.

Підтримувати і очищувати сталеві будівлі LLENTAB легко і просто. Прибирання водостічних жолобів раз на рік. Змащування завісів. Видалення снігу з даху в разі сильного снігопаду. Мийка фасадів будівлі за допомогою садового шлангу або апарату високого тиску.

Які можуть бути розміри будівлі?

Будівлі можуть мати необмежену довжину, з вільним прольотом до 70 метрів. Висоти підходять для сучасних складів, спортивних будівель і авіаційних ангарів.

Які вимоги до фундаментів у LLENTAB?

Будівлі LLENTAB можуть бути зведені на фундаментних блоках або стовпчастих фундаментів. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, ознайомтеся з технічною інформацією або зв’яжіться з нами.

Чи можна зібрати будівлю самому?

Так. Наша технологія монтажу дозволяє самостійно змонтувати будівлю. Але ми рекомендуємо скористатись з послуг професійних монтажних команд LLENTAB.

Чи можна розширити або згодом ізолювати будівлю?

Так. Будь-яка будівля LLENTAB може бути легко продовжена. Є також можливість розбудови в інших напрямках (ширина, висота). Можна ізолювати неутеплені стіни та дах.

Чи можна перенести будівлю в інше місце?

Так. Будівля може бути демонтована, переміщена і змонтована повторно.

Де виготовляються будівлі LLENTAB?

Виробництво знаходиться у Швеції, Польщі та Чеській Республіці. Починаючи з 1972, виробництво знаходиться у м. Кунгсхамн, Швеція, де жорсткий океанічний клімат задав акцент на міцність, якість і надійність. З 1992 ми маємо додаткове виробництво в Гданьску, Польща, і з 2010 у Празі, Чеська Республіка. Ми використовуємо автоматизовані лінії на виробництві починаючи з 1987 року. У 2009 році, ми почали виробництво власних сендвіч-панелей у м. Кунгсхамн.

Чому необхідно знати точне місце будівництва для отримання цінової пропозиції?

Ми створюємо цінову пропозицію, яка зокрема базується на очікуваному сніговому навантаженні. Спочатку ми визначаємо,  яке нормативне навантаження від снігу та вітру у місці будівництва вашої будівлі та оптимізуємо для цього металоконструкцію. Після цього ми видаємо цінову пропозицію.

Яка ціна за м23?

Ціна металоконструкції та будівлі у цілому залежить від розмірів, обраного варіанту ізоляції, кількості і типів вікон, дверей, навантаження від снігу, вітру та технологічного обладнання, кольорів і т.д.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну цінову пропозицію.

Що відбувається після відправлення запиту? Як довго це займе?

Підготовчі етапи та реалізація проходять у рамках нашого стандартизованого 10-крокового процесу LLENTAB. Фаза реалізації зазвичай займає не менше 15 тижнів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie та послуги третіх сторін. Політика приватності та конфіденційності Я приймаю