Ми розвиваємо унікальну систему металоконструкцій LLENTAB, починаючи з 1972 року.

LLENTAB поставляє будівлі різних розмірів, конструкції, нахилу даху, ізоляції, облицювання, вогнестійкості і комбінацій кольорів. Постійний пошук першокласних технічних рішень і вдосконалення виробничих потужностей робить нас одним з провідних розробників і виробників сталевих будівель у Європі. Профілі, що виготовлені на високотехнологічних лініях дозволяють зводити металоконструкції необмежених розмірів з вільними прольотами до 100 м. Оцинковані холодногнуті профілі гарантують довготривалу якість і низьке споживання сталі. Використання болтових з’єднань забезпечує швидкий монтаж металоконструкцій та тривалий захист сталі від корозії. Всі профілі мають готові отвори, що виготовляються на заводі. Усе це, разом з відповідним маркуванням кожного профілю, гарантує правильний і точний монтаж. LLENTAB використовує профілі товщиною від 1,5 до 7 мм. Для всіх без виключення профілів використовується високоміцна сталь. Наші профілі виготовляються з гарячеоцинкованої сталі, що надходить у рулонах. Для більш тонкого профілю (до 2 мм) використовується цинкове покриття Z275 (275 г/м2), а для решти профілів стандартом є покриття Z450 (450 г/м2). Профілі виготовляються шляхом прокатування або гнуття, та мають різні розміри і форми: Z (в основному для прогонів даху і стін), C (для ферм, колон і та елементів каркасу) і Ω(для верхніх і нижніх поясів ферми тощо).

PDF with anchoring alternatives

1) база колони 2) конструкція колони 3) з’єднання колони 4) болт, шайба і гайка 5) анкерна пластина

Колони

Колони LLENTAB виготовляються з С-подібних профілів,типові рішення: два з’єднаних між собою C профілів або решітчасті колони у дуже високих будівлях та будівлях з шляхами під мостові крани (кран-балки). Стандартні типи колон:

2xC колони

  • 2xC170: товщина 3/4/5/6 мм
  • 2xC250: товщина 3/4/5/6 мм
  • 2xC300: товщина 5/6 мм
  • 2xC360: товщина 4/5/6 мм
  • 2xC380: товщина 6 мм

QUADRO (4xc) колони

  • 4xc360: товщина 4/5/6 мм

Решітчасті колони (2 пари 2xC стовпів на відстані 500 ~ 1200 мм)

  • 4xc170: товщина 3/4/5/6 мм
  • 4xc250: товщина 3/4/5/6 мм
  • Може бути комбінація профілів 170 мм і 250 мм
2xC колони

Колони 2xC-профілі

Колони QUADRO 4xС

Колони QUADRO 4xС-профілі

Решітчасті колони

Решітчасті колони

Дахова ферма

Гнучкість системи LLENTAB надає замовникам вибір різних скатів покрівлі відповідно до своїх потреб та побажань. Сталеві будівлі LLENTAB можуть бути розроблені з утепленням або без нього, зі скатним або односкатним дахом та з ухилом даху 1°, 2°, 3°, 4°, 6°, 7°, 11°, 14°, 17° або 21°. Крім того, LLENTAB пропонує кілька типів плоских дахів з ПВХ мембрани, готові або набірні дахові сендвіч-панелі з високими параметрами теплоізоляції, винятковою герметичністю та стійкістю до корозії.

Стіни

Торцеві стіни можуть бути несучі або фахверкові. За вашим бажанням та згідно потреб стіни будівлі можуть бути як утепленими, так і неутепленими. Ви також можете вибрати зовнішній вигляд панелей, які можливо монтувати вертикально або горизонтально.

Облицювання та утеплення

Сталеві покрівлі LLENTAB мають високу герметичність завдяки попередньо пробитим отворам як у профільованих листах, так і прогонах. Типовий неутеплений дах LLENTAB являє собою покрівельний профнастил TP46 з оцинкованої сталі та лакофарбовим покриттям різних кольорів, що закріплюється до дахових Z-подібних прогонів. На додаток, внутрішня сторона сталевого профлиста має анти-конденсатне покриття.

Неутеплені стіни з профнастилу є ідеально рівними, стабільними і популярними серед наших клієнтів по всій Європі. Якщо ви зміните свої вимоги, то можна додати ізоляцію згодом. Доступні декілька варіантів ізоляції вашої будівлі від  холоду або тепла, у тому числі вибір товщини утеплювача, облицювання колон, або колони, що приховані у стіні. На додаток до наших сендвіч-панелей і стандартного рішення набірної сталевої стіни, ми можемо опціонально постачати синус-профіль або фасадні касети, якщо необхідно підкреслити зовнішній вигляд.

Утеплення стін

(профлист-утеплювач-профлист з зовнішньої сторони колон – Uc 0.23 при товщині ізоляції 220 мм)

LLENTAB wall insulation type 3

(тип 3 плюс облицювання колон – Uc 0.23 при товщині ізоляції 220 мм)

LLENTAB wall insulation type 4

(вертикальні сендвіч-панелі – Uc 0.22 при товщині PUR 100 мм або мінеральної вати 180 мм)

LLENTAB wall insulation type 6

(вертикальні сендвіч-панелі з внутрішньої сторони каркасу – Uc 0.22 при товщині PUR 100 мм)

LLENTAB wall insulation type 6W

(горизонтальні сендвіч-панелі – Uc 0.22 при товщині PUR 100 мм або мінеральної вати 180 мм)

LLENTAB wall insulation type 7

Утеплення даху

Ізоляція покрівлі забезпечується використанням сендвіч-панелей готового або набірного типу. Теплоізоляційний матеріал може розміщуватись безпосередньо під покрівельним листом над фермою або бути поміщений на профлист стелі, що закриває міжфермовий простір.

(утеплювач всередині покрівельних прогонів; Uс 0.18 при товщині ізоляції 3 00 мм)

LLENTAB roof insulation type 4

(утеплювач на стелі, міжфермовий простір закритий; Uс 0.18 при товщині ізоляції 250 мм)

LLENTAB roof insulation type 2

(утеплювач над даховими прогонами; Uс 0.17 при товщині ізоляції 250 мм)

LLENTAB roof insulation type 5

(покрівля з ПВХ мембрани + дахові прогони; Uс 0.18 при товщині ізоляції 200 мм)

LLENTAB roof insulation type SP

(покрівля з ПВХ мембрани + несучий профлист; Uс 0.18 при товщині ізоляції 200 мм)

LLENTAB roof insulation type SPH

(дахова сендвіч панель + дахові прогони; Uс 0.18 при товщині ізоляції 120 мм)

LLENTAB roof insulation type 6

(даховий профлист з протиконденсатним покриттям + сендвіч панелі на стелі; Uс 0.18 при товщині ізоляції 120 мм)

LLENTAB roof insulation type 6W

Сертифікація CE

Контроль якості здійснюється відповідно до вимог ISO 9001, EN 1090-1 та EN 1090-2, а також законодавства в кожній країні, що охоплює всі дочірні компанії в межах Групи. Будівельні роботи та виготовлення перевіряються щорічно на вимоги EN 1090-1 і сертифіковані компанією A3 Certification.

Про усе, що вас цікавить ви можете запитати безпосередньо у нас.

На ваші питання відповість один з наших сертифікованих конструкторів.
Технічні питання