Швидкомонтовані сталеві будівлі LLENTAB

Cталеві будівлі LLENTAB – Необмежені можливості – Від проекту до монтажу – Шведська досконалість у кожній деталі – Різноманітність та функціональність – Індивідуальний підхід – Швидке виконання – Пристосованість до будь-яких потреб – Доступна ціна – Понад 10 000 реалізованих проектів – Чесні відносини – Надійна підтримка клієнтів – Перевірена якість – 40-річний досвід – Безпека для довкілля – Від складу до презентаційного простору – LLENTAB втілює ваші ідеї.

PSK Arena - Хокейний стадіон LLENTAB

Привіт, я Ярослав Обшуд і я з Прешова. -Я Роберт Пукаловіч, колишній хокеїст. – Привіт, я Міхал Серсен – я грав в хокей, відколи мені було п’ять років. Я дуже радий, що Словаччина почала будувати стадіони, як цей у м. Прешов. LLENTAB будує спортивні стадіони в усьому світі протягом останніх років, і я дуже радий, що вони додали Прешов на свою карту.

Процес будівництва складської будівлі

Компанія LLENTAB виконала будівельні роботи з розширення складської будівлі. [49°40’35.0″N 14°02’58.6″E]. Це утеплений склад, який примикає до існуючої будівлі. Склад прямокутної форми, із розмірами 34,2 м х 157,0 м. Всередині приміщення розділено протипожежною стіною. Внутрішня корисна висота будівлі складає 8,3 м.

Деталі процесу монтажу LLENTAB

Монтаж металоконструкцій LLENTAB

Процес монтажу несучої конструкції

Кунгсхамн та його околиці – місце, де народжуються будівлі LLENTAB