Відгуки клієнтів

Складська будівля

“Ми мали можливість ознайомитись з деякими об’єктами, побудованими компанією LLENTAB не тільки в Україні, але й за кордоном, і на власні очі оцінити їхню роботу, перш ніж було прийнято рішення про співпрацю. Більше того, компанія LLENTAB будувала інкубатор для HatchTech в Чехії, тому ми були досить добре знайомі з системою та якістю роботи цієї компанії. Оскільки LLENTAB – це міжнародна група компаній, то на початку були переконані, що вартість її послуг в Україні буде досить високою у порівнянні з локальними гравцями. Однак після того, як зробили запит ціни проекту згідно з нашими вимогами, зрозуміли, що вона є цілком конкурентною на ринку України, в деяких моментах навіть більш вигідною у порівняні з іншими компаніями. Тому, взявши до уваги ряд вагомих переваг компанії LLENTAB, було прийнято рішення працювати саме з нею.

Юрій Шутовський, генеральний директор Хеч Тек Україна & Сергій Лук'яненко, директор Т.Метер Україна, складська будівля UA0706

Складська будівля

“Перед тим, як оголосити тендер, ми переглянули багато об’єктів як в Україні, так і в Європі. Ми вибрали легкі оцинковані конструкції LLENTAB. По-перше, вони не бояться вологи і корозії. По-друге, вони легкі, що дозволило нам майже в 2 рази скоротити вагу фундаменту.
Важлива перевага LLENTAB – власні будівельні бригади. Під час будівництва ми змінили кілька підрядних організацій, але не монтажників LLENTAB, які якісно і у вказані строки здали свою роботу.

Вадим Путятін, власник, складська будівля UA0332

Виробнича будівля

“Ми маємо більш ніж дванадцятирічний дуже позитивний досвід експлуатації будівель LLENTAB. Природно, коли вирішили будувати наш завод, то проводили тендери серед великого числа виробників. Вивчали пропозиції, в тому числі, великих українських заводів металоконструкцій. Однак вибрали LLENTAB, так як добре знаємо цю компанію, а також за рахунок оптимального співвідношення ціни та якості.

Валентин Коваленко, директор заводу у Вінниці, виробнича будівля UA0596

Сільськогосподарська будівля

Процес будівництва складу для зберігання добрив

Завершена будівля у точності відповідала нашим очікуванням. Уся співпраця, від проектування до виготовлення і фактичного будівництва, пройшла без перебоїв на основі письмових і усних домовленостей що були заздалегідь проговорено з представником з продажу компанії LLENTAB. Ми повернемося до LLENTAB знову, коли будемо планувати наступний проект.”

Офісне приміщення

“Коли наш батько вперше сказав про LLENTAB, ми одразу уявили собі класичному будівлю з двоскатним дахом. Нам потрібно було розумне рішення, для того щоб мати змогу розвиватись. Можливість розширення в майбутньому була дуже важливою для нас. Але у нас також були вимоги до зовнішнього вигляду будівлі, стильний дизайну та можливість відобразити творче середовище, що відображає наш бізнес – чистий, стильний, білий та висока якість у всьому. І варто сказати про те, що ми не бачили кращого рішення ніж сталева будівля системи LLENTAB (Linda та Fredric посміхаються). Ми були дуже задоволені співпрацею з компанією LLENTAB протягом усього процесу будівництва, через це відчували себе дуже впевнено. Завдяки своїм професійним співробітникам та розумним рішенням, LLENTAB дійсно вдалося досягти успіху у проекті в цілому.”

Linda Ericson, віце-президент та менеджер з маркетингу Oscar Medtec & Fredric Ericson, CEO of Oscar Medtec, Office building SE1651, офісна будівля SE1651

Спортивна будівля

PSK Arena – LLENTAB ice hockey stadium

“Будівля від LLENTAB відповідає всім нашим очікуванням. Адже, це легка, оцинкована та швидко змонтована конструкція із найкращою ціною. Ставлення компанії було високо професійним, проблеми, що виникали негайно вирішувались на місці. Своєчасне завершення будівництва та відмінна якість. без сумнівів, ми знову звернемося в компанію LLENTAB для будівництва нашого наступного об’єкту”

Ján Kentoš, Інвестор, спортивна будівля SK0158

Торгівельна будівля

“Перш, ніж вибрати LLENTAB, ми переглянули багато об’єктів, які побудувала ця компанія (автосалони, склади), і переконалися в хорошій якості будівель, жорсткому виконанні термінів будівництва, обумовлених в контракті. Важливо, що і ціна на їх конструкції була порівняна з вартістю металоконструкцій, які нам пропонували українські виробники.
Підкупило те, що фахівці компанії відповідально відносяться до підготовки будівництва, самого будівництва, оперативно реагують на зауваження замовника. Ми дуже вдячні їм за будівлю, яку ми експлуатуємо вже близько 4 років.

Володимир Логінов, директор, торгівельна будівля UA0579

У нас є щось більше для Вас

Незалежно від того, хто Ви: прямий клієнт, генеральний підрядник, архітектор або проектувальник, ми маємо більше, ніж просто сталеві будівлі для всіх Вас.
Інвестори
Генеральні підрядники
Архітектори та проектувальники