Відгуки клієнтів

Складська будівля

Процес будівництва складської будівлі

“від самого початку проектування та виробництва до завершення монтажу, проект буквально перевершив усі наші очікування.

Приємним сюрпризом для нас був той факт, що будівельники могли і були готові працювати навіть при температурах нижче 0 °С. Перш за все, завдяки їхньому підходу, термін завершення не був порушений, що було дуже важливо для нас, з урахуванням подальших зобов’язань.”

Виробнича будівля

Andrzej Wieżel, Owner, Production buildings PL2566/2567/3807/3813/3819

“Я був здивований, що все встановлено з точністю одного міліметра в сталевій будівлі довжиною 80 м і шириною 20 м, де кожен елемент був порізаний і перфорований на стадії виробництва – принаймні так сказав мій колега. Мені було важко повірити, тому що я знав з мого власного досвіду, що у таких конструкціях, іноді невелика помилка здатна призвести до серії інших помилок. Будівля була зведена протягом двох тижнів, що також було дуже важливим фактором для мене. Звичайно, ми також розглядали пропозиції інших компаній, що спеціалізуються на сталевих і цегляних будівлях; тим не менш, пропозиція LLENTAB була найбільш економічно ефективною та мала найкоротші терміни завершення. Я вважаю, що експериментувати з іншою компанією, просто би не мало сенсу.”

Сільськогосподарська будівля

Процес будівництва складу для зберігання добрив

Завершена будівля у точності відповідала нашим очікуванням. Уся співпраця, від проектування до виготовлення і фактичного будівництва, пройшла без перебоїв на основі письмових і усних домовленостей що були заздалегідь проговорено з представником з продажу компанії LLENTAB. Ми повернемося до LLENTAB знову, коли будемо планувати наступний проект.”

Офісне приміщення

“Коли наш батько вперше сказав про LLENTAB, ми одразу уявили собі класичному будівлю з двоскатним дахом. Нам потрібно було розумне рішення, для того щоб мати змогу розвиватись. Можливість розширення в майбутньому була дуже важливою для нас. Але у нас також були вимоги до зовнішнього вигляду будівлі, стильний дизайну та можливість відобразити творче середовище, що відображає наш бізнес – чистий, стильний, білий та висока якість у всьому. І варто сказати про те, що ми не бачили кращого рішення ніж сталева будівля системи LLENTAB (Linda та Fredric посміхаються). Ми були дуже задоволені співпрацею з компанією LLENTAB протягом усього процесу будівництва, через це відчували себе дуже впевнено. Завдяки своїм професійним співробітникам та розумним рішенням, LLENTAB дійсно вдалося досягти успіху у проекті в цілому.”

Linda Ericson, віце-президент та менеджер з маркетингу Oscar Medtec & Fredric Ericson, CEO of Oscar Medtec, Office building SE1651, Офісна будівля SE1651

Спортивна будівля

PSK Arena – LLENTAB ice hockey stadium

“Будівля від LLENTAB відповідає всім нашим очікуванням. Адже, це легка, оцинкована та швидко змонтована конструкція із найкращою ціною. Ставлення компанії було високо професійним, проблеми, що виникали негайно вирішувались на місці. Своєчасне завершення будівництва та відмінна якість. без сумнівів, ми знову звернемося в компанію LLENTAB для будівництва нашого наступного об’єкту”

Ján Kentoš, Інвестор, Спортивна будівля SK0158

У нас є щось більше для Вас

Незалежно від того, хто Ви: прямий клієнт, генеральний підрядник, архітектор або проектувальник, ми маємо більше, ніж просто сталеві будівлі для всіх Вас.