Ми поставляємо більше, ніж просто сталеві будівлі

Група LLENTAB розробляє, виготовляє та реалізує багатофункціональні сталеві будівлі для широкого спектру сфер діяльності та призначень. Швидко-монтовані будівлі LLENTAB широко відомі завдяки високій якості і низькій металоємності конструкцій. Гнучкість технічних рішень дозволяє матеріалізувати задуми Замовників у сталевих конструкціях. Співпраця з LLENTAB має багато переваг. Окрім високих потужностей виробництва та сучасного планування від проекту до поставки, Ви отримаєте саме ту будівлю, що повністю відповідатиме Вашим очікуванням. На наших сучасних заводах у Європі ми виробляємо усі компоненти, які необхідні для зведення сучасної сталевої будівлі.

Історія фірми бере початок у 1972 році, де у центрі подій знаходиться сім’я Ліндблад. Також відіграв свою роль красивий та суворий регіон Bohuslän, що на західному узбережжі Швеції. Дух і енергія сім’ї разом з навколишнім середовищем створили нашу компанію такою, яка вона сьогодні. Наш успіх ґрунтується на таких цінностях як якість, довіра, гнучкість і захопленість своєю справою. Все це «вбудовано» у кожну сталеву будівлю. Тут ми розповімо нашу історію, від невеликої будівельної компанії до зростаючої міжнародної групи, що присутня у Норвегії, Польщі, Німеччині, Чехії, Словаччині та Україні. Історія, де головну роль відіграють сім’я, оточення архіпелагу Богуслан і сталь.

Жорсткий клімат вимагає безкомпромісних рішень

Bohuslänце провінція на самому заході Швеції. Тут, материк зустрічається з морем, а ландшафт скелястий і міцний. Клімат швидко змінюється від спеки влітку до прохолоди, вітру і вологості восени, та холоду і снігу у зимовий період. Природа неймовірно красива, але також сувора. Якщо ви хочете розробляти якісні металоконструкції, це кращий клімат, про який можна подумати. Тут навколишнє середовище впливає і на нас, і на нашу продукцію. На наш погляд, у нас є найкращі тестові умови, які можна собі уявити. Зроблено в Bohuslän, зроблено на все життя.

Стратегія

Ми постійно вдосконалюємо наш бізнес і процеси. Якщо ви вже знайомі з нами, ви знаєте, що ми прагматична компанія. Компанія, що сфокусована на доведенні справ до кінця. Ми рухаємось уперед – нашим власним шляхом. Наша стратегія настільки чітка, як і ефективність нашої щоденної роботи. У нас є відвага ставити високі цілі і готовність до кропіткої праці, щоби до них дійти. Ми прагнемо бути лідером на ринку, і ми знаємо, що сильна концепція нашого продукту і наші зобов’язання щодо якості, гнучкості та сервісу приведуть нас до цілі.

Надійність, доступність, гнучкість і повага це наш дороговказ до стійкого розвитку

LLENTAB прагне бути очевидним вибором у якості постачальника сталевих будівель, ферм даху і сендвіч-панелей. Ми повинні створити цінність для наших клієнтів, власників, постачальників і співробітників, і вона повинна сприяти сталому розвитку. Наша корпоративна політика ґрунтується на етичних принципах, основних цінностях та прагненні до стійкості, якими керується ціла наша компанія.

Наші цінності повинні привести нас до ведення бізнесу з довгостроковою метою, в той час як наш успіх буде залежати від нашої здатності виконувати вимоги щодо якості, безпеки та екологічної діяльності при продажу, плануванні, проектуванні, виробництві та поставці наших продуктів і послуг. Ми повинні реагувати на запити наших клієнтів і робити все можливе, щоб знайти доцільні рішення на основі наших можливостей.

Сильна міжнародна присутність

LLENTAB є сильним гравцем на міжнародній арені і в даний час присутній у семи європейських країнах. LLENTAB працює в Швеції, Норвегії, Німеччині, Польщі, Чехії, Словаччині та Україні. Всі наші дочірні компанії є частиною сім’ї LLENTAB і мають однакові цінності. Крім того, ми всі разом працюємо над спільною метою.