Історія LLENTAB

Історія LLENTAB бере початок від 1970-х у регіоні Bohuslän, що на західному узбережжі Швеції, де суворий місцевий клімат закаляв LLENTAB від самого початку.

(1972) Спочатку було рішення

Навесні 1972, Лейф Ліндблад приймає рішення почати свій власний бізнес. Він засновує LEIF LINDBLAD ENTREPRENAD AB, компанію, що поставляє фундаменти для сімейних будинків і невеликих будов.

(1976) Народження ідеї

Клієнти неодноразово робили запити побудувати прості будівлі для зберігання, тож втілюється ідея: виробництво і монтаж арочних ангарів на основі легкого каркасу і облицювання з алюмінію.

(1978) Перша сталева будівля

На момент поставки першої складської будівлі, компанія отримує назву LLENTABHALLEN, має всього сім працівників і використовує виключно листозгинальні преси для виробництва металевих профілів.

(1982) Будівництво сталевих будівель

LLENTAB переїжджає за адресою Hallindenvägen, на цій вулиці в містечку Кунгсхамн компанія розташована по сьогоднішній день. Тут компанія встановлює перші дві будівлі з металевого каркасу, що мають скатний дах і обшиті сталевим профнастилом темно-червоного кольору.

(1987) Автоматизована виробнича лінія

Для виробництва профілів з гарячеоцинкованої рулонної сталі, LLENTAB встановлює першу прокатну виробничу лінію в Кунгсхамн. Ефективність виробництва зросла так стрімко, що шведський ринок раптово виявився занадто малий. LLENTAB прямує на північ і відкриває свою першу міжнародну філію в Норвегії.

(1992) LLENTAB розширюється за межами Скандинавії

Компанія вперше виходить за межі скандинавських країн, утворюючи LLENTABHALLEN на протилежному березі Балтійського моря, в місті Гданьск у Польщі.

(1993-1996)

Відбувається швидка експансія за межі північних країн. LLENTAB запускає філію в Німеччині у 1993, в Угорщині у 1995 і в Чеській Республіці у 1996. У той же час, LLENTAB також розширює свій завод металоконструкцій у Кунгсхамн, а також переміщує свої офіси та виробничу лінію огороджувальних конструкцій до нового місця.

(1999) Перша велика міжнародна інвестиція

LLENTAB реалізує першу міжнародну інвестицію –це офісно-складська будівля, де базується польська дочірня компанія в Гданську. Здатність LLENTAB закріпитися на міжнародних ринках зростає, і потенціал компанії повинен бути розширений.

(2006) Виконуючи обіцянки

Зустріч усіх співробітників Групи проходить у Празі, одночасно з приводу 10-ї річниці відкриття чеського офісу LLENTAB. Цей уік-енд був результатом обіцянки власників – «ми зробимо це, як тільки компанія досягне обороту в півмільярда шведських крон». У жовтні 2006 р., LLENTAB продовжує свою експансію і реєструє компанію в Україні.

(2007) Зміна варти

Після 35 років розвитку свого бізнесу, Лейф Ліндблад більше не бере участі у щоденній діяльності компанії. Товарообіг групи LLENTAB перевищує 1 000 000 000 Шведських крон протягом цього періоду буму.

(2009-2010) Інвестиції

У 2009, LLENTAB засновує філію в Словаччині, яка є наймолодшою міжнародною філією на сьогоднішній день. LLENTAB робить ряд великих інвестицій – лінія для виробництва профілів у Гданську; нова будівля, у якій розташувалась виробнича лінія сендвіч-панелей у Кунгсхамн, а через рік, будівля для дочірньої компанії у Празі.

(з 2009) Відділення у Європі

З 2009 LLENTAB працює в семи європейських країнах.

(2012) Сімейне рішення

Результати свого швидкого зростання призводять родину Ліндблад до продажу 50% компанії NORDSTJERNAN.

(2016) Корпорація

Восени 2016 NORDSTEJRNAN набуває решту 50% і LLENTAB стає повністю власністю інвестиційної групи NORDSTEJRNAN. Нова структура власності приносить нові можливості для LLENTAB продовжувати свій розвиток і зосередитися на створенні довгострокового зростання вартості компанії.

(Починаючи з 2018) Поставляти більше, ніж сталеві будівлі

Ми щойно перегорнули майже 50 років історії системи сталевих будівель з Кунгсхамн. Подорож від невеликого будівельного підрядника до компанії, яка зараз налічує більше 400 співробітників, працює на семи європейських ринках і успішно завершила більш ніж 10 000 проектів.

Ми подбаємо про те, щоби ця історія продовжувалася в майбутньому, тому ми почнемо поставляти більше, ніж просто сталеві будівлі для наших клієнтів.

Далі буде…

The LLENTAB Story