Склади та логістика є одним з основних застосувань системи LLENTAB.

Головну частину побудованих нами об’єктів формують складські приміщення та логістичні комплекси. Оскільки ми вже реалізували більш ніж 3 500 проектів у Європі, ви можете знайти декілька складських будівель поруч з вашим місцезнаходженням серед тисяч наших референцій або ж отримати натхнення з інших реалізованих проектів.

Будівельні рішення, які ми пропонуємо, дозволяють створювати оптимальний простір для зберігання різних видів товарів. Так, ми будуємо неутеплені або «холодні» склади для зберігання різних видів продукції, повністю утеплені складські приміщення для зберігання електроніки або холодильні склади для харчової та фармацевтичної промисловості. Сучасні лінії для виробництва сталевих профілів створюють практично необмежені можливості для створення складів. Гнучкість при будівництві швидкомонтованих будівель з використанням нашої системи, дозволяє зводити як невеликі складські приміщення площею близько 500 м2, так і промислових складів необмеженої площі з висотою складування від 6 метрів і більше.

Приклади використання складських будівель

  • Склади для всіх видів споживчих товарів

  • Відкриті навіси

  • Утеплені або неутеплені розподільчі склади
  • Сховища для холодного зберігання овочів, фруктів, ягід та інших харчових продуктів
  • Склади фармацевтичної і харчової промисловості

  • Склади з найвищим рівнем вогнестійкості
5000000+
м2 складських будівель
46
років досвіду роботи
4000+
завершених будівель для складування
92
конструкторів у штаті компанії

Чому Вам слід вибрати LLENTAB, якщо ви хочете побудувати логістичну будівлю, склад або ангар?

LLENTAB – одна з небагатьох компаній на ринку України, яка контролює весь процес будівництва швидкомонтованої будівлі від початкового ескізу ідеї Клієнта до виготовлення та монтажу повнокомплектної будівлі. Це дозволяє гарантувати високу якість кожного з етапів процесу.

Система сталевих будівель LLENTAB народилася у містечку Кунгсхамн, у регіоні Богуслан (Bohuslän), що на західному узбережжі Швеції, у 1972 р. Місцевий клімат впливав на формування LLENTAB починаючи з дня заснування компанії. Тут часто і яскраво світить сонце, однак погода може змінитися будь-якої миті. Дощ не просто ллє, як з відра, – він б’є з усіх боків. Додайте до цієї суміші солону морську воду і стане очевидним, що місцевий клімат створив справжній виклик, з яким довелося зіткнутися LLENTAB.
Система завжди робить акцент на гнучкості та розумній ціні, саме тому вона є життєздатним рішенням як для малого та середнього бізнесу, так і для великих корпорацій. Популярність системи LLENTAB підтверджується кількістю побудованих об’єктів, що сягає 10 000 у Європі, з них близько 100 в Україні.

Наприклад, існує можливість доізолювання неутепленої будівлі в майбутньому, подальшої розбудови шляхом додавання модулів або ж поділу на менші приміщення за необхідності. Будівлю навіть можна розібрати та повторно змонтувати на новому місці.

Прикладами є: потенційне агресивне середовище у сільськогосподарській діяльності, небезпека,  що викликана погодними умовами, такими як сніг або вітрові навантаження, енергоефективність об’єкту в цілому і т. д.

Понад 400 працівників, присутність на семи європейських ринках, загальна площа побудованих об’єктів у Європі перевищує 12 000 000 м2.

Збір металобрухту добре організований і велика частка металоконструкцій виробляється з відходів металу, тим самим зменшуючи вплив на навколишнє середовище.
LLENTAB має партнерські відносини з провідними компаніями в галузі фінансів, страхування, постачальниками технологій і т. д. Метою партнерства є надання клієнтам кращої позиції в процесі підготовки та виконання проекту. Конкретні вигоди для клієнтів залежатимуть від можливостей партнера
Оцинковані металоконструкції гарантують беззаперечну довговічність сталевих будівель.
Наш завод металоконструкцій забезпечує виробництво холодногнутих оцинкованих профілів, з яких складається каркас швидкомонтованої будівлі.

Переваги системи сталевих будівель LLENTAB

Швидкомонтовані сталеві будівлі LLENTAB

Чому клієнти LLENTAB задоволені і чому вони неодноразово повертаються до нас при потребі у будівництві?

Ми маємо можливість поєднувати вимоги щодо якості, термінів та ціни. Ми уважно прислухаємося до потреб клієнтів під час нашого стандартизованого 10-крокового процесу  реалізації їх складських будівель, тобто від першої зустрічі до остаточної передачі завершеної будівлі. Але передачею будівлі співпраця не обмежується. Усі проекти назавжди зберігаються в нашій базі даних. Таким чином, ми можемо швидко реагувати, коли клієнт згодом побажає, наприклад, утеплити будівлю або прибудувати новий модуль. Маючи більш ніж 10 000 завершених проектів, ми знаємо, що додаткові вимоги, безумовно, з’являться.

Нашою метою є створення не тільки хороших довгострокових відносин з клієнтами, але й екологічно чистого виробництва. На додаток до персонального підходу, основою нашого успіху є продумана, ефективна і гнучка будівельна система. Якщо ви зацікавлені у деталях, будь ласка, дивіться нашу технічну інформацію та відео. Ми проектуємо ефективну конструкцію для будівництва складських приміщень і рекомендуємо декілька видів обшивки даху і стін. Ми в змозі ефективно задовольнити усі вимоги замовника складської споруди. Перевірте відгуки десятків наших задоволених клієнтів!

Монтаж складської будівлі та пов’язані відгуки клієнтів

“Перед тим, як оголосити тендер, ми переглянули багато об’єктів як в Україні, так і в Європі. Ми вибрали легкі оцинковані конструкції LLENTAB. По-перше, вони не бояться вологи і корозії. По-друге, вони легкі, що дозволило нам майже в 2 рази скоротити вагу фундаменту.
Важлива перевага LLENTAB – власні будівельні бригади. Під час будівництва ми змінили кілька підрядних організацій, але не монтажників LLENTAB, які якісно і у вказані строки здали свою роботу.”

Вадим Путятін, власник, складська будівля UA0332

Одна система – багато різних будівель для зберігання та логістики

У нас є дещо більше для кожного з вас.

Незалежно від того, хто Ви: прямий клієнт, генеральний підрядник чи архітектор або проектувальник, ми маємо більше, ніж просто сталеві будівлі для всіх Вас.