Будівництво складів є одним з основних напрямків роботи LLENTAB

За п’ятдесят років існування компанії будівництво складів та логістичних комплексів склало вагому частину в об’єктах, що були реалізовані нами, як в Україні, так і в Європі. Напевно, ви можете знайти декілька складських будівель і логістичних комплексів, збудованих нашою компанією, саме у вашому регіоні.

Проектування складу – особливо важливий етап для всього процесу будівництва. Компетентність та досвід наших спеціалістів допомагають уникнути подальших помилок при зведенні складу, а також непередбачуваних ситуацій під час його експлуатації. Саме тому кожна з наших складських будівель  проходить ретельну перевірку вже на етапі розробки концепції. Для цього ми використовуємо професійне програмне забезпечення, що на початковому етапі дозволяє нам організувати простір як в середині, так і ззовні будівлі з урахуванням особливостей вашої технології зберігання і презентувати концепцію клієнту.

Ми прагнемо, щоб складські будівлі, які ми пропонуємо, були не тільки функціональними, безпечними та надійними, але в той же час відповідали очікуванням інвесторів.

Ми можемо реалізувати як будівництво холодильних складів для зберігання фармацевтичних виробів і швидкопсувних продуктів, так і утеплених приміщень для електроніки та інших груп товарів.

Будівництво складів в Україні доведено спеціалістами компанії до досконалості. Ми робимо свою роботу в будь-яку погоду, в точно вказані терміни. Нами реалізовано більш як 10 000 проектів по всій Європі, більш як 4 000 з них складають склади.

Види складів

 • Cклади з мінімальною кількістю опор для всіх видів товарів

 • Навіси для відкритого зберігання

 • Розподільні склади

 • Сховища овочів, фруктів, ягід та інших харчових продуктів

 • Склади фармацевтичної та харчової промисловості

 • Склади з високим рівнем вогнестійкості

 • Логістичні комплекси класу А

5000000+
м2 складських будівель
46
років досвіду роботи
4000+
завершених будівель для складування
92
конструкторів у штаті компанії

Чому Вам слід вибрати LLENTAB, якщо ви хочете побудувати логістичну будівлю, склад або ангар?

LLENTAB – одна з небагатьох компаній на ринку України, яка контролює весь процес будівництва швидкомонтованої будівлі від початкового ескізу ідеї Клієнта до виготовлення та монтажу повнокомплектної будівлі. Це дозволяє гарантувати високу якість кожного з етапів процесу.

Система сталевих будівель LLENTAB народилася у містечку Кунгсхамн, у регіоні Богуслан (Bohuslän), що на західному узбережжі Швеції, у 1972 р. Місцевий клімат впливав на формування LLENTAB починаючи з дня заснування компанії. Тут часто і яскраво світить сонце, однак погода може змінитися будь-якої миті. Дощ не просто ллє, як з відра, – він б’є з усіх боків. Додайте до цієї суміші солону морську воду і стане очевидним, що місцевий клімат створив справжній виклик, з яким довелося зіткнутися LLENTAB.
Система завжди робить акцент на гнучкості та розумній ціні, саме тому вона є життєздатним рішенням як для малого та середнього бізнесу, так і для великих корпорацій. Популярність системи LLENTAB підтверджується кількістю побудованих об’єктів, що сягає 10 000 у Європі, з них близько 100 в Україні.

Наприклад, існує можливість доізолювання неутепленої будівлі в майбутньому, подальшої розбудови шляхом додавання модулів або ж поділу на менші приміщення за необхідності. Будівлю навіть можна розібрати та повторно змонтувати на новому місці.

Прикладами є: потенційне агресивне середовище у сільськогосподарській діяльності, небезпека,  що викликана погодними умовами, такими як сніг або вітрові навантаження, енергоефективність об’єкту в цілому і т. д.

Понад 400 працівників, присутність на семи європейських ринках, загальна площа побудованих об’єктів у Європі перевищує 12 000 000 м2.

Збір металобрухту добре організований і велика частка металоконструкцій виробляється з відходів металу, тим самим зменшуючи вплив на навколишнє середовище.
LLENTAB має партнерські відносини з провідними компаніями в галузі фінансів, страхування, постачальниками технологій і т. д. Метою партнерства є надання клієнтам кращої позиції в процесі підготовки та виконання проекту. Конкретні вигоди для клієнтів залежатимуть від можливостей партнера
Оцинковані металоконструкції гарантують беззаперечну довговічність сталевих будівель.
Наш завод металоконструкцій забезпечує виробництво холодногнутих оцинкованих профілів, з яких складається каркас швидкомонтованої будівлі.

Переваги системи сталевих будівель LLENTAB

Швидкомонтовані сталеві будівлі LLENTAB

Скільки коштує збудувати склад в цілому?

Ціна будівництва складу залежить від наступних факторів:

 • Типу зберігання та використовуваної технології зберігання
 • Площі та висоти складування, наявності внутрішніх перегородок
 • Місця будівництва складу
 • Кількості перевантажувальних систем, промислових воріт, стрічкових вікон та інших компонентів
 • Наявності системи пожежогасіння та димовидалення

Існує безліч факторів, що впливають на розрахунок вартості будівництва і справляють істотний вплив на ціну об’єкту. Побудувати відкритий склад коштує дешевше, ніж утеплений склад висотного зберігання з безліччю докових систем перевантаження. Наприклад, на вартість холодильного складу будуть впливати підвищені вимоги до теплоізоляції стін та стелі, завдяки чому використовуються спеціальні сендвіч-панелі для холодильних камер, наявність підвісного холодильного обладнання, і наявність великої кількості перегородок. На конкретне питання: «Скільки коштує побудувати склад в цілому?» дадуть відповідь наші менеджери. Для цього потрібно подати заявку на нашому сайті online, заповнивши форму або, подзвонивши безпосередньо представникові компанії LLENTAB у вашому регіоні. Досвідчені спеціалісти зроблять попередній підрахунок, нададуть поради і допоможуть економно та раціонально використати ваші кошти.

Чому клієнти LLENTAB задоволені і чому вони неодноразово повертаються до нас при потребі у будівництві?

Ми маємо можливість поєднувати вимоги щодо якості, термінів та ціни. Ми уважно прислухаємося до потреб клієнтів під час нашого стандартизованого 10-крокового процесу  реалізації їх складських будівель, тобто від першої зустрічі до остаточної передачі завершеної будівлі. Але передачею будівлі співпраця не обмежується. Усі проекти назавжди зберігаються в нашій базі даних. Таким чином, ми можемо швидко реагувати, коли клієнт згодом побажає, наприклад, утеплити будівлю або прибудувати новий модуль. Маючи більш ніж 10 000 завершених проектів, ми знаємо, що додаткові вимоги, безумовно, з’являться.

Нашою метою є створення не тільки хороших довгострокових відносин з клієнтами, але й екологічно чистого виробництва. На додаток до персонального підходу, основою нашого успіху є продумана, ефективна і гнучка будівельна система. Якщо ви зацікавлені у деталях, будь ласка, дивіться нашу технічну інформацію та відео. Ми проектуємо ефективну конструкцію для будівництва складських приміщень і рекомендуємо декілька видів обшивки даху і стін. Ми в змозі ефективно задовольнити усі вимоги замовника складської споруди. Подивіться відгуки наших задоволених клієнтів!

Монтаж складської будівлі та пов’язані відгуки клієнтів

“Перед тим, як оголосити тендер, ми переглянули багато об’єктів як в Україні, так і в Європі. Ми вибрали легкі оцинковані конструкції LLENTAB. По-перше, вони не бояться вологи і корозії. По-друге, вони легкі, що дозволило нам майже в 2 рази скоротити вагу фундаменту.
Важлива перевага LLENTAB – власні будівельні бригади. Під час будівництва ми змінили кілька підрядних організацій, але не монтажників LLENTAB, які якісно і у вказані строки здали свою роботу.”

Вадим Путятін, власник, складська будівля UA0332

“Ми мали можливість ознайомитись з деякими об’єктами, побудованими компанією LLENTAB не тільки в Україні, але й за кордоном, і на власні очі оцінити їхню роботу, перш ніж було прийнято рішення про співпрацю. Більше того, компанія LLENTAB будувала інкубатор для HatchTech в Чехії, тому ми були досить добре знайомі з системою та якістю роботи цієї компанії. Оскільки LLENTAB – це міжнародна група компаній, то на початку були переконані, що вартість її послуг в Україні буде досить високою у порівнянні з локальними гравцями. Однак після того, як зробили запит ціни проекту згідно з нашими вимогами, зрозуміли, що вона є цілком конкурентною на ринку України, в деяких моментах навіть більш вигідною у порівняні з іншими компаніями. Тому, взявши до уваги ряд вагомих переваг компанії LLENTAB, було прийнято рішення працювати саме з нею.”

Юрій Шутовський, генеральний директор Хеч Тек Україна & Сергій Лук'яненко, директор Т.Метер Україна, складська будівля UA0706

Одна система – багато різних будівель для зберігання та логістики

У нас є дещо більше для кожного з вас.

Незалежно від того, хто Ви: прямий клієнт, генеральний підрядник чи архітектор або проектувальник, ми маємо більше, ніж просто сталеві будівлі для всіх Вас.
Інвестори
Генеральні підрядники
Архітектори /проектувальники