Чому Вам слід вибрати LLENTAB у якості постачальника сталевої будівлі?

Універсальної відповіді на це питання немає. Гнучкість, надійність і співвідношення ціни та якості можуть бути першими трьома відповідями. Чудовий сервіс, довговічність і висока якість – це ще три. Але чесно кажучи, кожен клієнт має унікальну відповідь, а кожен проект розповідає свою історію. Тим не менш, є одна річ, яка включає в себе всі переваги, якщо ви виберете нас при будівництві вашої майбутньої сталевої будівлі: це наш процес. Нижче ви можете знайти наші основні переваги.

Ви отримуєте інтегрований процес

Детальніше...

В основі кожного проекту наше власне проектування, виготовлення та монтаж

LLENTAB – одна з небагатьох компаній на ринку, яка контролює весь процес будівництва сталевої будівлі від початкового ескізу ідеї Клієнта до виготовлення та монтажу повнокомплектної будівлі. Це дозволяє гарантувати високу якість кожного з етапів процесу.

Перевірена часом система зі Швеції

Детальніше...

Перевірена система

Система сталевих будівель LLENTAB народилася у містечку Кунгсхамн, у регіоні Богуслан (Bohuslän), що на західному узбережжі Швеції, у 1972 р. Місцевий клімат впливав на формування LLENTAB починаючи з дня заснування компанії. Тут часто і яскраво світить сонце, однак погода може змінитися будь-якої миті. Дощ не просто ллє, як з відра, – він б’є з усіх боків. Додайте до цієї суміші солону морську воду і стане очевидним, що місцевий клімат створив справжній виклик, з яким довелося зіткнутися LLENTAB.

Досвід будівництва понад 10 000 об’єктів

Детальніше...

Більше 10 000 побудованих об’єктів

Система завжди робить акцент на гнучкості та розумній ціні, саме тому вона є життєздатним рішенням як для малого та середнього бізнесу, так і для великих корпорацій. Популярність системи LLENTAB підтверджується кількістю побудованих об’єктів, що сягає 10 000 у Європі, з них близько 100 в Україні.

Легка трансформація будівлі при необхідності

Детальніше...

Легка модифікація

Наприклад, існує можливість доізолювання неутепленої будівлі в майбутньому, подальшої розбудови шляхом додавання модулів або ж поділу на менші приміщення за необхідності. Будівлю навіть можна розібрати та повторно змонтувати на новому місці.

Ми знаємо, як поєднати стійкість до навколишнього середовища та необхідні вимоги до металоконструкцій

Детальніше...

Знання про середовище, яке оточує будівлю

Прикладами є: потенційне агресивне середовище у сільськогосподарській діяльності, небезпека,  що викликана погодними умовами, такими як сніг або вітрові навантаження, енергоефективність об’єкту в цілому і т. д.

Сильна та стабільна компанія з надійним сервісом

Детальніше...

Стабільна компанія

Понад 400 працівників, присутність на семи європейських ринках, загальна площа побудованих об’єктів у Європі перевищує 12 000 000 кв. м.

Сталь на 100% піддається вторинній переробці, що зменшує вплив на навколишнє середовище

Детальніше...

Безпека для довкілля

Збір металобрухту добре організований і велика частка металоконструкцій виробляється з відходів металу, тим самим зменшуючи вплив на навколишнє середовище.

Партнерські відносини з відомими компаніями з різних галузей промисловості

Детальніше...

Будуємо партнерські відносини

LLENTAB має партнерські відносини з провідними компаніями в галузі фінансів, страхування, постачальниками технологій і т. д. Метою партнерства є надання клієнтам кращої позиції в процесі підготовки та виконання проекту. Конкретні вигоди для клієнтів залежатимуть від можливостей партнера.