Стайні, зерносховища, ангари для зберігання та інші сільськогосподарські будівлі  можна легко побудовані за допомогою системи LLENTAB.

Фермери були першими замовниками LLENTAB у ранні роки нашої діяльності і на сьогодні вони залишаються важливими клієнтами, які використовують будівлі LLENTAB для тваринництва та птахівництва, зберігання сільськогосподарських культур та сіна, ангари для сільськогосподарської техніки, манежі верхової їзди та інших сільськогосподарських цілей. Кожна будівля для агробізнесу ретельно проаналізована з точки зору її призначення.

Ми є прямим виробником, тому ми в змозі адаптувати проект до індивідуальних потреб і очікувань інвесторів, одночасно гарантуючи найвищу якість будівельних робіт. Ми повністю гнучкі тому ми легко пристосуємо наші сільськогосподарські будівлі до вимог клієнтів щодо розмірів, встановлюваного обладнання та погодних умов, яким вони будуть піддаватися. Ви можете знайти декілька сільськогосподарських будівель поруч з вашим місцезнаходженням серед тисяч наших референцій або ж отримати натхнення з інших реалізованих проектів.

Будівлі LLENTAB у сільському господарстві

  • Крупна рогата худоба, корівники
  • Промислові свинарники
  • Будівлі для промислового птахівництва
  • Зерносховища
  • Гаражі для сільгосптехніки
  • Ангари, навіси
  • Усе для їзди верхи: стайні для коней, манежі і т.п.
350000+
м2 сільськогосподарських будівель
46
років досвіду роботи
300+
завершені будівлі для агробізнесу
92
конструкторів у штаті компанії

Чому Вам слід вибрати LLENTAB, якщо ви хочете побудувати будівлю сільськогосподарського призначення?

LLENTAB – одна з небагатьох компаній на ринку України, яка контролює весь процес будівництва швидкомонтованої будівлі від початкового ескізу ідеї Клієнта до виготовлення та монтажу повнокомплектної будівлі. Це дозволяє гарантувати високу якість кожного з етапів процесу.

Система сталевих будівель LLENTAB народилася у містечку Кунгсхамн, у регіоні Богуслан (Bohuslän), що на західному узбережжі Швеції, у 1972 р. Місцевий клімат впливав на формування LLENTAB починаючи з дня заснування компанії.Тут часто і яскраво світить сонце, однак погода може змінитися будь-якої миті. Дощ не просто ллє, як з відра, – він б’є з усіх боків. Додайте до цієї суміші солону морську воду і стане очевидним, що місцевий клімат створив справжній виклик, з яким довелося зіткнутися LLENTAB.
Система завжди робить акцент на гнучкості та розумній ціні, саме тому вона є життєздатним рішенням як для малого та середнього бізнесу, так і для великих корпорацій. Популярність системи LLENTAB підтверджується кількістю побудованих об’єктів, що сягає 10 000 у Європі, з них близько 100 в Україні.
Наприклад, існує можливість доізолювання неутепленої будівлі в майбутньому, подальшої розбудови шляхом додавання модулів або ж поділу на менші приміщення за необхідності. Будівлю навіть можна розібрати та повторно змонтувати на новому місці.
Прикладами є: потенційне агресивне середовище у сільськогосподарській діяльності, небезпека,  що викликана погодними умовами, такими як сніг або вітрові навантаження, енергоефективність об’єкту в цілому і т. д.
Понад 400 працівників, присутність на семи європейських ринках, загальна площа побудованих об’єктів у Європі перевищує 12 000 000 м2.

Збір металобрухту добре організований і велика частка металоконструкцій виробляється з відходів металу, тим самим зменшуючи вплив на навколишнє середовище.

LLENTAB має партнерські відносини з провідними компаніями в галузі фінансів, страхування, постачальниками технологій і т. д. Метою партнерства є надання клієнтам кращої позиції в процесі підготовки та виконання проекту. Конкретні вигоди для клієнтів залежатимуть від можливостей партнера.

Оцинковані металоконструкції гарантують беззаперечну довговічність сталевих будівель.
Наш завод металоконструкцій забезпечує виробництво холодногнутих оцинкованих профілів, з яких складається каркас швидкомонтованої будівлі.

Переваги системи сталевих будівель LLENTAB

Швидкомонтовані сталеві будівлі LLENTAB

Чому фермери неодноразово будують з нами?

Ми маємо можливість поєднувати вимоги щодо якості, термінів та ціни. Ми уважно прислухаємося до потреб клієнтів під час нашого стандартизованого 10-крокового процесу реалізації їх складських будівель, тобто від першої зустрічі до остаточної передачі завершеної будівлі. Але передачею будівлі співпраця не обмежується. Усі проекти назавжди зберігаються в нашій базі даних. Таким чином, ми можемо швидко реагувати, коли клієнт згодом побажає, наприклад, утеплити будівлю або прибудувати новий модуль. Маючи більш ніж 10 000 завершених проектів, ми знаємо, що додаткові вимоги, безумовно, з’являться.

Нашою метою є створення не тільки хороших довгострокових відносин з клієнтами, екологічно чистого виробництва. На додаток до персонального підходу, основою нашого успіху є продумана, ефективна і гнучка будівельна система. Якщо ви зацікавлені у деталях, будь ласка, дивіться нашу технічну інформацію та відео. Ми проектуємо ефективні будівлі для агросектору і рекомендуємо декілька видів обшивки даху і стін. Ми в змозі ефективно задовольнити усі вимоги замовника сільськогосподарської споруди.

Відгуки замовників сільськогосподарських будівель LLENTAB

Процес будівництва складу для зберігання добрив

Завершена будівля у точності відповідала нашим очікуванням. Уся співпраця, від проектування до виготовлення і фактичного будівництва, пройшла без перебоїв на основі письмових і усних домовленостей що були заздалегідь проговорено з представником з продажу компанії LLENTAB. Ми повернемося до LLENTAB знову, коли будемо планувати наступний проект.”

Одна система – багато різних будівель для сільського господарства

У нас є дещо більше для кожного з вас.

Незалежно від того, хто Ви: прямий клієнт, генеральний підрядник чи архітектор або проектувальник, ми маємо більше, ніж просто сталеві будівлі для всіх Вас.