LLENTAB та генеральний підрядник мають єдину ціль – задоволений інвестор.

Ось чому в LLENTAB завжди готові надати рішення, яке влаштує дві сторони – генеральний підрядник та інвестор. Це можливо перш за все завдяки висококваліфікованим працівникам-LLENTAB, які завжди готові надати оптимальне рішення. Це не просто порожні слова, адже ключові переваги компанії є три сильних внутрішні підрозділи: – продажу, проектування і монтажу. Наші спеціалісти мають відмінні знання особливостей та вимог, пов’язаних з будівництвом, що дозволяє їм пропонувати швидкі та надійні рішення.

Другим сильним фактором є авторитет компанії LLENTAB. Сильне фінансове підґрунтя і сертифікований контроль якості не приходять відразу – материнська компанія в Швеції була заснована більше 40 років тому. За цей час у Європі було побудовано понад 10 000 об’єктів для виробництва, складування, торгівлі, логістики, офісного та спортивного призначення, а також будівель для агробізнесу, сміттєпереробної та авіаційної промисловості. Клімат у місті Кунгсхамн на західному узбережжі Швеції, де почалася історія компанії, і де знаходиться її штаб-квартира до сьогоднішнього дня, забезпечує ідеальну лабораторію для випробувань конструкцій LLENTAB – гаряче сонце з рясними дощами та солона вода Балтійського моря, стали щоденним тестом на стійкість та надійність шведських металоконструкцій.

У першій половині 1990-х років, міжнародні гуру маркетингу використовували твердження, що хороший продукт є кращою рекламою. Кліше? Саме таке твердження на 100 % є правилом для сталевих конструкцій LLENTAB. Якість продукції є третім вагомим фактором, на який опираються генеральні підрядники. Оцинкована сталь чинить опір погоді, проста технологія монтажу дозволяє гарантувати зведення сталевих будівель швидко та надійно, а сама модульна система може бути повністю адаптована відповідно до умов і потреб замовника.