Будівництво магазинів та автосалонів можливо легко та ефективно втілити за допомогою системи LLENTAB

Будівництво магазинів з використанням металоконструкцій – головний секрет гнучкості та оперативності. Крім привабливого и сучасного зовнішнього вигляду, стальні будівлі мають відмінні термоізоляційні характеристики. Серед інших переваг швидкомонтованих будівель LLENTAB виділяють:

  • надійність та довговічність конструкцій;
  • можливість проектувати торгівельні зали без центральних колон;
  • короткі терміни проектування, виготовлення та будівництва;
  • широка гамма огороджуючих конструкцій (сендвіч-панелі, касети, декоративні елементи та інше);
  • будівництво магазинів включає скляні вхідні групи, вітрини, промислові ворота, евакуаційні двері та інше;
  • цінова доступність.

Будівництво магазинів та автосалонів: що варто врахувати?

Постійний потік покупців – головна умова успішності сучасних торгівельних приміщень. Компаніям, що займаються реалізацією таких проектів, слід ретельно підбирати місце для будівництва.

Система LLENTAB готова до будівництва сталевих будівель  для торгівельних об’єктів і відповідає всім вимогам клієнтів. Ми будуємо все, – від навісів різноманітних розмірів для продажу будівельних матеріалів, до представницьких магазинів та виставкових салонів. В більшості випадків вони є однорівневими конструкціями  з дуже широким спектром цілей від роздрібних магазинів по продажу речей до меблевих салонів та великих проектів, таких як будівництво автосалонів або шоу-румів для техніки.

Серед брендів, що довірили будівництво автосалонів компанії LLENTAB: AUDI, VOLKSWAGEN, SEAT, BMW, OPEL. Завдяки гнучкій системі, нам під силу будівництво автосалонів з великим відкритим простором без центральних колон в комплекті, великими скляними фасадами та іншими елементами, у відповідності з вимогами автомобільних брендів.

Сталеві будівлі, пов’язані з торгівлею

  • Продуктові магазини, меблеві магазини
  • Будівлі для продажу будівельних матеріалів
  • Одноповерхові торгівельні центри
  • Автосалони, автосервіси

1500000+
м2 торгівельних площ
47
років досвіду роботи
1000+
завершених будівель
92
конструкторів у штаті компанії

Чому Вам слід обрати LLENTAB, якщо ви хочете побудувати будівлю торговельного призначення?

LLENTAB – одна з небагатьох компаній на ринку України, яка контролює весь процес будівництва швидкомонтованої будівлі від початкового ескізу ідеї Клієнта до виготовлення та монтажу повнокомплектної будівлі. Це дозволяє гарантувати високу якість кожного з етапів процесу.

Система сталевих будівель LLENTAB народилася у містечку Кунгсхамн, у регіоні Богуслан (Bohuslän), що на західному узбережжі Швеції, у 1972 р. Місцевий клімат впливав на формування LLENTAB починаючи з дня заснування компанії. Тут часто і яскраво світить сонце, однак погода може змінитися будь-якої миті. Дощ не просто ллє, як з відра, – він б’є з усіх боків. Додайте до цієї суміші солону морську воду і стане очевидним, що місцевий клімат створив справжній виклик, з яким довелося зіткнутися LLENTAB.
Система завжди робить акцент на гнучкості та розумній ціні, саме тому вона є життєздатним рішенням як для малого та середнього бізнесу, так і для великих корпорацій. Популярність системи LLENTAB підтверджується кількістю побудованих об’єктів, що сягає 10 000 у Європі, з них близько 100 в Україні.
Наприклад, існує можливість доізолювання неутепленої будівлі в майбутньому, подальшої розбудови шляхом додавання модулів або ж поділу на менші приміщення за необхідності. Будівлю навіть можна розібрати та повторно змонтувати на новому місці.
Прикладами є: потенційне агресивне середовище у сільськогосподарській діяльності, небезпека,  що викликана погодними умовами, такими як сніг або вітрові навантаження, енергоефективність об’єкту в цілому і т. д.

Понад 400 працівників, присутність на семи європейських ринках, загальна площа побудованих об’єктів у Європі перевищує 12 000 000 м2.

Збір металобрухту добре організований і велика частка металоконструкцій виробляється з відходів металу, тим самим зменшуючи вплив на навколишнє середовище.

LLENTAB має партнерські відносини з провідними компаніями в галузі фінансів, страхування, постачальниками технологій і т. д. Метою партнерства є надання клієнтам кращої позиції в процесі підготовки та виконання проекту. Конкретні вигоди для клієнтів залежатимуть від можливостей партнера.

Оцинковані металоконструкції гарантують беззаперечну довговічність сталевих будівель. Наш завод металоконструкцій забезпечує виробництво холодногнутих оцинкованих профілів, з яких складається каркас швидкомонтованої будівлі.

Переваги системи сталевих будівель LLENTAB

Швидкомонтовані сталеві будівлі LLENTAB

Знання, помножені на можливості

При проектуванні торгівельних будівель, автосалонів чи сервісних об’єктів, ми володієм цілим рядом інструментів, завдяки чому ми можемо зробити Ваш об’єкт естетичним, сучасним та унікальним – у відповідності з Вашими індивідуальними побажаннями.

Ми готові запропонувати не тільки різноманітні типи фасадів та широкий спектр кольорів, але й широкий вибір додаткових комплектуючих, таких як вікна, двері, ворота та архітектурні компоненти. Система LLENTAB для збірних сталевих будівель дозволяє полегшити засклення площі автосалонів та бізнес-центрів. Існують існують часті поєднання магазинів та складських приміщень. Ви можете знайти наші торгівельні будівлі поряд з вашим місцем розташування серед тисяч наших посилань та отримати натхнення з інших реалізованих проектів

Чому клієнти LLENTAB задоволені і чому вони неодноразово повертаються до нас при потребі у будівництві або розширенні торговельних площ?

Ми маємо можливість поєднувати вимоги щодо якості, термінів та ціни. Ми уважно прислухаємося до потреб клієнтів під час нашого стандартизованого 10-крокового процесу реалізації наших будівель, тобто від першої зустрічі до остаточної передачі завершеної будівлі. Але передачею будівлі співпраця не обмежується. Усі проекти назавжди зберігаються в нашій базі даних. Таким чином, ми можемо швидко реагувати, коли клієнт згодом побажає, наприклад, утеплити будівлю або прибудувати новий модуль. Маючи більш ніж 10 000 завершених проектів, ми знаємо, що додаткові вимоги, безумовно, з’являться.

Нашою метою є створення не тільки хороших довгострокових відносин з клієнтами, але й екологічно чистого виробництва. На додаток до персонального підходу, основою нашого успіху є продумана, ефективна і гнучка будівельна система. Якщо ви зацікавлені у деталях, будь ласка, дивіться нашу технічну інформацію та відео. Ми проектуємо ефективну конструкцію для будівництва виробничих приміщень і рекомендуємо декілька видів обшивки даху і стін. Ми в змозі ефективно задовольнити усі вимоги замовника для будівництва торговельної споруди.

Монтаж торгівельної будівлі та пов’язані відгуки клієнтів

“Перш, ніж вибрати LLENTAB, ми переглянули багато об’єктів, які побудувала ця компанія (автосалони, склади), і переконалися в хорошій якості будівель, жорсткому виконанні термінів будівництва, обумовлених в контракті. Важливо, що і ціна на їх конструкції була порівняна з вартістю металоконструкцій, які нам пропонували українські виробники.
Підкупило те, що фахівці компанії відповідально відносяться до підготовки будівництва, самого будівництва, оперативно реагують на зауваження замовника. Ми дуже вдячні їм за будівлю, яку ми експлуатуємо вже близько 4 років.”

Володимир Логінов, директор, торгівельна будівля UA0579

Одна система – багато різних будівель для торговельних потреб

У нас є дещо більше для кожного з вас.

Незалежно від того, хто Ви безпосередній клієнт, генеральний підрядник чи архітектор, ми маємо більше, ніж просто сталеві будівлі для всіх Вас.
Інвестори
Генеральні підрядники
Архітектори /проектувальники