Будівництво виробничих будівель

Розміщення технологічних ліній, створення умов для їх ефективної експлуатації, забезпечення безпеки та зручності для працівників – головні задачі, що необхідно вирішити під час проектування та будівництва цехів, будівель для різноманітних виробництв.

Основні елементи промислової будівлі

Будь-яке підприємство передбачає будівництво споруд декількох типів:

  • Виробничі – для розміщення цехів.
  • Допоміжні – для розміщення адміністрації, лабораторій, енергетичних, складських, транспортних господарств.

Основні вимоги при будівництві цехів

Зведення промислових об’єктів регламентується більш суворими вимогами. Будівництво виробничих будівель та споруд починається з отримання відповідного дозволу. Дотримання норм пожежної безпеки – одне з головних вимог до об’єкту.

Проектування та будівництво промислових споруд неможливо без дотримання екологічних норм.

Промислові заводи та виробничі споруди є важливою складовою серед наших реалізацій. У нас є великий досвід в виробництві промислових будівель для різноманітних сфер ( від легкої або спеціалізованої харчової до важкої). Дуже високий рівень гнучкості нашої технології дозволяє нам задовольняти навіть найважчі вимоги (наприклад, застосування різноманітних технологій: мостові крани, великі розсувні ворота, мезоніни, тощо).

Досвід, накопичений роками

Майже півстоліття  послуги нашої компанії користуються попитом серед замовників в Києві, Львові, Одесі та інших містах України. LLENTAB реалізує проекти, що спрямовані на будівництво виробничих будівель для різноманітних сфер. Головна наша перевага – контроль будівництва від створення до сдачі споруди під ключ.

Будівництво виробничих будівель  з сендвіч-панелей – інноваційна технологія, що дозволяє займати нам лідируючі позиції на ринку та гарантує високу якість об’єктів, що зводяться.

Часто виникає ситуація, коли необхідно поєднати виробництво зі складом, особливо коли відсутнє окреме складське приміщення. Уже на етапі створення проекту ми беремо до уваги всі можливі направлення змін, надаючи інвесторам можливість легко розширювати конструкцію в майбутньому. Оскільки ми вже реалізували більш ніж 2500 проектів в Європі, Ви можете знайти декілька виробничих об’єктів поряд з вашим місцем розташування серед тисяч наших референцій або отримати натхнення з інших реалізованих проектів.

Приклади використання виробничих будівель

  • Виробничі заводи
  • Промислові будівлі
  • Заводи глибокої заморозки харчових продуктів
  • Переробка деревини та цехи з виробництва меблів
  • Видавництва та друкарні
  • Виготовлення вікон та склопакетів
3000000+
м2 виробничих будівель
46
років досвіду роботи
3000+
завершених виробничих будівель
92
конструкторів у штаті компанії

Чому Вам слід вибрати LLENTAB, якщо ви хочете побудувати виробничу споруду або будівлю цілого заводу?

LLENTAB – одна з небагатьох компаній на ринку України, яка контролює весь процес будівництва швидкомонтованої будівлі від початкового ескізу ідеї Клієнта до виготовлення та монтажу повнокомплектної будівлі. Це дозволяє гарантувати високу якість кожного з етапів процесу.

Система сталевих будівель LLENTAB народилася у містечку Кунгсхамн, у регіоні Богуслан (Bohuslän), що на західному узбережжі Швеції, у 1972 р. Місцевий клімат впливав на формування LLENTAB починаючи з дня заснування компанії.Тут часто і яскраво світить сонце, однак погода може змінитися будь-якої миті. Дощ не просто ллє, як з відра, – він б’є з усіх боків. Додайте до цієї суміші солону морську воду і стане очевидним, що місцевий клімат створив справжній виклик, з яким довелося зіткнутися LLENTAB.
Система завжди робить акцент на гнучкості та розумній ціні, саме тому вона є життєздатним рішенням як для малого та середнього бізнесу, так і для великих корпорацій. Популярність системи LLENTAB підтверджується кількістю побудованих об’єктів, що сягає 10 000 у Європі, з них близько 100 в Україні.
Наприклад, існує можливість доізолювання неутепленої будівлі в майбутньому, подальшої розбудови шляхом додавання модулів або ж поділу на менші приміщення за необхідності. Будівлю навіть можна розібрати та повторно змонтувати на новому місці.
Прикладами є: потенційне агресивне середовище у сільськогосподарській діяльності, небезпека,  що викликана погодними умовами, такими як сніг або вітрові навантаження, енергоефективність об’єкту в цілому і т. д.

Понад 400 працівників, присутність на семи європейських ринках, загальна площа побудованих об’єктів у Європі перевищує 12 000 000 м2.

Збір металобрухту добре організований і велика частка металоконструкцій виробляється з відходів металу, тим самим зменшуючи вплив на навколишнє середовище.

LLENTAB має партнерські відносини з провідними компаніями в галузі фінансів, страхування, постачальниками технологій і т. д. Метою партнерства є надання клієнтам кращої позиції в процесі підготовки та виконання проекту. Конкретні вигоди для клієнтів залежатимуть від можливостей партнера.

Оцинковані металоконструкції гарантують беззаперечну довговічність сталевих будівель.
Наш завод металоконструкцій забезпечує виробництво холодногнутих оцинкованих профілів, з яких складається каркас швидкомонтованої будівлі.

Переваги системи сталевих будівель LLENTAB

Introducing LLENTAB steel buildings

Будівництво виробничих будівель та об’єктів під ключ

Накопичений досвід роботи, кваліфікація персоналу, інноваційні будівельні технології дозволяють нам визначити орієнтовні терміни реалізації проектів. Неутеплену будівлю з базовою комплектацією, площа якої складає 600 м2, ми зводимо за 15 тижнів.

Якісне будівництво промислових об’єктів по прийнятним цінам – це LLENTAB.

Чому клієнти LLENTAB задоволені і чому вони неодноразово повертаються до нас при потребі у будівництві або розширенні виробничих потужностей?

Ми маємо можливість поєднувати вимоги щодо якості, термінів та ціни. Ми уважно прислухаємося до потреб клієнтів під час нашого стандартизованого 10-ступенового процесу реалізації їх складських будівель, тобто від першої зустрічі до остаточної передачі завершеної будівлі. Але передачею будівлі співпраця не обмежується. Усі проекти назавжди зберігаються в нашій базі даних. Таким чином, ми можемо швидко реагувати, коли клієнт згодом побажає, наприклад, утеплити будівлю або прибудувати новий модуль. Маючи більш ніж 10 000 завершених проектів, ми знаємо, що додаткові вимоги, безумовно, з’являться.

Нашою метою є створення не тільки хороших довгострокових відносин з клієнтами, але й екологічно чистого виробництва.  На додаток до персонального підходу, основою нашого успіху є продумана, ефективна і гнучка будівельна система. Якщо ви зацікавлені у деталях, будь ласка, дивіться нашу технічну інформацію та відео. Ми проектуємо ефективну конструкцію для будівництва виробничих приміщень і рекомендуємо декілька видів обшивки даху і стін. Ми в змозі ефективно задовольнити усі вимоги замовника промислової споруди. Подивіться відгуки наших задоволених клієнтів!

Відгуки клієнтів після багаторічного співробітництва

“Ми маємо більш ніж дванадцятирічний дуже позитивний досвід експлуатації будівель LLENTAB. Природно, коли вирішили будувати наш завод, то проводили тендери серед великого числа виробників. Вивчали пропозиції, в тому числі, великих українських заводів металоконструкцій. Однак, вибрали LLENTAB, так як добре знаємо цю компанію, а також за рахунок оптимального співвідношення ціни та якості.”

Валентин Коваленко, директор заводу у Вінниці, виробнича будівля UA0596

Одна система – багато різних будівель для виробництва

У нас є дещо більше для кожного з вас.

Незалежно від того, хто Ви: прямий клієнт, генеральний підрядник чи архітектор або проектувальник, ми маємо більше, ніж просто сталеві будівлі для всіх Вас.
Інвестори
Генеральні підрядники
Архітектори /проектувальники