Будівництво заводів та виробничих будівель є одним з основних напрямків застосування системи LLENTAB

Промислові заводи і виробничі споруди є дуже важливою складовою серед наших реалізацій. У нас є досвід у виробництві промислових будівель для різних галузей промисловості (від легкої або спеціалізованої харчової до важкої промисловості). Дуже високий рівень гнучкості нашої технології дозволяє нам задовольняти найскладніші вимоги (наприклад, застосування різних видів технологій, кранових шляхів, великих розсувних воріт, мезонінів і т. д.).

Часто виникає ситуація коли необхідно поєднати виробництва зі складом, особливо коли відсутнє окреме складське приміщення. Вже на етапі створення проекту ми беремо до уваги можливі напрямки змін, надаючи інвесторам можливість легко розширити конструкцію в майбутньому. Оскільки ми вже реалізували більш ніж 2 500 проектів у Європі, ви можете знайти декілька виробничих будівель поруч з вашим місцезнаходженням серед тисяч наших референцій або ж отримати натхнення з інших реалізованих проектів.

Приклади використання виробничих будівель

  • Виробничі заводи
  • Промислові будівлі
  • Заводи глибокої заморозки харчових продуктів
  • Переробка деревини та цехи з виробництва меблів
  • Видавництва та друкарні
  • Виготовлення вікон та склопакетів
3000000+
м2 виробничих будівель
46
років досвіду роботи
3000+
завершених виробничих будівель
92
конструкторів у штаті компанії

Чому Вам слід вибрати LLENTAB, якщо ви хочете побудувати виробничу споруду або будівлю цілого заводу?

LLENTAB – одна з небагатьох компаній на ринку України, яка контролює весь процес будівництва швидкомонтованої будівлі від початкового ескізу ідеї Клієнта до виготовлення та монтажу повнокомплектної будівлі. Це дозволяє гарантувати високу якість кожного з етапів процесу.

Система сталевих будівель LLENTAB народилася у містечку Кунгсхамн, у регіоні Богуслан (Bohuslän), що на західному узбережжі Швеції, у 1972 р. Місцевий клімат впливав на формування LLENTAB починаючи з дня заснування компанії.Тут часто і яскраво світить сонце, однак погода може змінитися будь-якої миті. Дощ не просто ллє, як з відра, – він б’є з усіх боків. Додайте до цієї суміші солону морську воду і стане очевидним, що місцевий клімат створив справжній виклик, з яким довелося зіткнутися LLENTAB.
Система завжди робить акцент на гнучкості та розумній ціні, саме тому вона є життєздатним рішенням як для малого та середнього бізнесу, так і для великих корпорацій. Популярність системи LLENTAB підтверджується кількістю побудованих об’єктів, що сягає 10 000 у Європі, з них близько 100 в Україні.
Наприклад, існує можливість доізолювання неутепленої будівлі в майбутньому, подальшої розбудови шляхом додавання модулів або ж поділу на менші приміщення за необхідності. Будівлю навіть можна розібрати та повторно змонтувати на новому місці.
Прикладами є: потенційне агресивне середовище у сільськогосподарській діяльності, небезпека,  що викликана погодними умовами, такими як сніг або вітрові навантаження, енергоефективність об’єкту в цілому і т. д.

Понад 400 працівників, присутність на семи європейських ринках, загальна площа побудованих об’єктів у Європі перевищує 12 000 000 м2.

Збір металобрухту добре організований і велика частка металоконструкцій виробляється з відходів металу, тим самим зменшуючи вплив на навколишнє середовище.

LLENTAB має партнерські відносини з провідними компаніями в галузі фінансів, страхування, постачальниками технологій і т. д. Метою партнерства є надання клієнтам кращої позиції в процесі підготовки та виконання проекту. Конкретні вигоди для клієнтів залежатимуть від можливостей партнера.

Оцинковані металоконструкції гарантують беззаперечну довговічність сталевих будівель.
Наш завод металоконструкцій забезпечує виробництво холодногнутих оцинкованих профілів, з яких складається каркас швидкомонтованої будівлі.

Переваги системи сталевих будівель LLENTAB

Introducing LLENTAB steel buildings

Чому клієнти LLENTAB задоволені і чому вони неодноразово повертаються до нас при потребі у будівництві або розширенні виробничих потужностей?

Ми маємо можливість поєднувати вимоги щодо якості, термінів та ціни. Ми уважно прислухаємося до потреб клієнтів під час нашого стандартизованого 10-ступенового процесу реалізації їх складських будівель, тобто від першої зустрічі до остаточної передачі завершеної будівлі. Але передачею будівлі співпраця не обмежується. Усі проекти назавжди зберігаються в нашій базі даних. Таким чином, ми можемо швидко реагувати, коли клієнт згодом побажає, наприклад, утеплити будівлю або прибудувати новий модуль. Маючи більш ніж 10 000 завершених проектів, ми знаємо, що додаткові вимоги, безумовно, з’являться.

Нашою метою є створення не тільки хороших довгострокових відносин з клієнтами, але й екологічно чистого виробництва.  На додаток до персонального підходу, основою нашого успіху є продумана, ефективна і гнучка будівельна система. Якщо ви зацікавлені у деталях, будь ласка, дивіться нашу технічну інформацію та відео. Ми проектуємо ефективну конструкцію для будівництва виробничих приміщень і рекомендуємо декілька видів обшивки даху і стін. Ми в змозі ефективно задовольнити усі вимоги замовника промислової споруди. Перевірте відгуки десятків наших задоволених клієнтів!

Відгуки клієнтів після багаторічного співробітництва

“Ми маємо більш ніж дванадцятирічний дуже позитивний досвід експлуатації будівель LLENTAB. Природно, коли вирішили будувати наш завод, то проводили тендери серед великого числа виробників. Вивчали пропозиції, в тому числі, великих українських заводів металоконструкцій. Однак вибрали LLENTAB, так як добре знаємо цю компанію, а також за рахунок оптимального співвідношення ціни та якості.”

Валентин Коваленко, директор заводу у Вінниці, виробнича будівля UA0596

Одна система – багато різних будівель для виробництва

У нас є дещо більше для кожного з вас.

Незалежно від того, хто Ви: прямий клієнт, генеральний підрядник чи архітектор або проектувальник, ми маємо більше, ніж просто сталеві будівлі для всіх Вас.