Для нас турбота про навколишнє середовище – це забезпечення відповідності нашим етичним принципам.

Ми, у LLENTAB, прагнемо зробити внесок в ефективне використання енергії та ресурсів протягом усього виконання проекту, шляхом впровадження розумних енергоефективних рішень у сталевих будівлях, одночасно виробляючи елементи конструкцій з мінімумом викиду шкідливих речовин.

Це включає в себе проектування та будівництво будівель, які можуть протистояти всім факторам, яким вони будуть піддаватися – як під час будівництва, так і протягом багатьох років експлуатації.

Навколишнє середовище

Оскільки ми є постачальником сталевих будівель, що має власне виробництво металоконструкцій, ми обираємо матеріали, які є екологічні і безпечні для довкілля, з можливістю їх повторного використання або утилізації. Ми робимо акцент на енергозбереженні та оптимізації необхідних матеріалів та транспортних операцій, мінімізації відходів в процесі виробництва, одним словом – постійно працюємо над тим, щоб зменшити вплив на клімат.

Операції з логістики є ключовим питанням у нашій екологічній роботі. Більшість сировини, що ми закуповуємо транспортуються морем і залізничним транспортом, і ми працюємо, щоб мінімізувати викиди вуглекислого газу за допомогою ефективної логістики.

Управління відходами є ще однією важливою областю нашої роботи для збереження екології. LLENTAB є членом шведської мережі Förpacknings-och Tidningsinsamlingen (fti), яка являє собою систему для збору та утилізації упаковки в торгово-промислових секторах. Згідно угодою з управління відходами для виробничих і будівельних підприємств, досягнунто 100% сортування на місці. Для забезпечення роботи у сфері екології, LLENTAB має систему управління, яка в значній мірі керується екологічним стандартом ISO 14001.

Тарас Салієнко

Інженер з охорони праці
+ 38(067)243-92-29
taras.salienko@llentab.ua

LLENTAB buildings sustainability

Природно перероблений матеріал

Продукція LLENTAB здебільшого виготовлена зі сталі, яка є природною сировиною, виявленою в природі як залізна руда. Будівництво в сталі передбачає ефективне використання ресурсів планети, з огляду на те, що сталь може бути перероблена та повторно використана практично нескінченно. Жоден інший будівельний матеріал не забезпечує такого ж високого рівня переробної потужності, вільної від шкідливих речовин та витоків газу. Коли металева конструкція знесена, певні частини можуть бути використані негайно, залишені як вони є, або піддатися деяким змінам. Також можна повністю розплавити всю конструкцію, щоб виготовити нову сталь. Значна частина всієї сталі фактично поставляється з металобрухту, і близько 20% всієї сталі переробляється. Крім того, сталь не несе ризику пошкодження вологи та відповідає всім технічним та функціональним вимогам. Відвідайте веб-сайт Шведського інституту металоконструкції (Stålbyggnadsinstitutet), щоб дізнатись більше.

Декларування будівельних матеріалів та оцінка будівельних матеріалів

Як і в цілому будівельна галузь, LLENTAB звичайно працює над поступовим знищенням шкідливих речовин. Для полегшення вибору стійких продуктів ми працюємо з такими шведськими системами: Byggvarubedömningen, SundaHus та BASTA.

Зв’яжіться з нами, якщо ви бажаєте побачити оцінку продукту з схеми Byggvarubedömningen. Структурна сталь, високопрофільні листові, стеля і стіни та сендвіч-панелі, виготовлені в LLENTAB, зареєстровані в BASTA. Продукти, перераховані нижче, зареєстровані в SundaHus.

  • Сендвіч-панелі (стандартні)
  • Сендвіч-панелі (сильні)
  • Сталеві рами