Металоконструкції LLENTAB надають багато можливостей

При розширенні бізнесу актуальним стає таке питання, як добудова існуючих виробничих та складських приміщень, що значно відрізняється від будівництва з нуля і має особливості в проектуванні, специфіку виконання будівельно-монтажних робіт, обмеження будівельного майданчика, необхідність демонтажу старих споруд чи їх частин. Саме тому багато компаній при замовленні швидкомонтованої будівлі віддають перевагу системі LLENTAB за її гнучкість, завдяки чому можна зводити приміщення окремими частинами залежно від поточної ситуації та потреб Клієнта.

Керуючись цим аспектом, компанія СКЛОРЕСУРС з міста Дубно Рівненської області вже вкотре замовила будівництво виробничої будівлі в Рівненській області, використовуючи досвід, технології і конструкції LLENTAB для розбудови власних приміщень, у яких знаходиться виробництво склопакетів. Першу будівлю для цього замовника було змонтовано ще у 2006 році. Прибудова нових модулів відбулася у 2011, а потім у 2017 році.

Невдовзі ми починаємо монтажні роботи з розширення виробничого цеху для компанії СКЛОРЕСУРС. Нова швидкомонтована будівля буде примикати до існуючої споруди LLENTAB, торцева стіна якої буде перенесена разом з воротами та дверима. Несуча конструкція враховує використання кран-балки по всій довжині будівлі вантажопідйомністю 5 т. Площа об’єкту разом з новою будівлею складе більше 3100 м2.

Використання унікальних металоконструкцій LLENTAB відкриває багато можливостей. Наша гнучка система дозволяє легко розширювати та модифікувати раніше побудовані будівлі або навіть перенести швидкомонтовану будівлю на нове місце.

Розвантаження будівельного комплекту для швидкомонтованої будівлі
Будівля щойно доставлена зі Швеції в Україну
Металоконструкції в розібраному стані готові до монтажу