Оригінальна концепція швидкомонтованих будівель LLENTAB

Сьогодні, 4 червня, стартує найголовніша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі «АГРО-2019», яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження новацій та розвитку усіх сфер АПК України; діловий захід, що відкриває можливості для співпраці з країнами — лідерами світового аграрного сектору. Даний захід проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України і триватиме до 7 червня.

Цього року на території Національного Комплексу «Експоцентр України» представлено близько 1300 компаній із 15 країн світу. На виставці будуть продемонстровані новинки сільськогосподарської техніки та устаткування, високопродуктивні породи свійських тварин, сучасні агротехнології для всіх галузей сільського господарства та сільськогосподарська продукція, рибне господарство.

Виставка охоплює всі, без винятку, галузі сільського господарства, тож у рамках «Агро-2019» відбудеться 12 спеціалізованих експозицій. Одна з них – AgroBuild-Expo, яка зібрала на одному майданчику компанії, що знайомлять з провідними технологіями та новинками в галузі будівництва.

Під час «Агро-2019» наша компанія презентує свої власні рішення у галузі промислового будівництва, у тому числі будівель сільськогосподарського призначення. Оцинковані металоконструкції LLENTAB дозволяють швидко побудувати ангари, корівники, пташники, навіси для техніки, зерносховища, овочесховища, фруктосховища та багато іншого. Відвідувачі матимуть змогу дізнатися про оригінальну концепцію компанії, ознайомитися з системою сталевих швидкомонтованих будівель LLENAB та отримати професійну консультацію наших представників.

Тож запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш стенд на «Агро-2019». Ми з радістю надамо кваліфіковані відповіді на всі Ваші запитання. Знайти нас дуже легко,- наш стенд знаходиться у павільйоні 9А.
Адреса заходу: м. Київ, пр-т АКАДЕМІКА ГЛУШКОВА, 1.

Представник LLENTAB
металоконструкції LLENTAB дозволяють швидко побудувати ангари, корівники, пташники, навіси для техніки, зерносховища, овочесховища, фруктосховища