Запрошуємо відвідати стенд LLENTAB

З 12 по 14 березня 2019 року проходить спеціалізована виставка «Сховища для фруктів, овочів, ягід», де презентують весь комплекс обладнання для ефективного зберігання, післязбиральної та передпродажної підготовки врожаю.

Звичайно, LLENTAB бере участь у заході! Адже великий відсоток побудованих нами об’єктів пов’язаний з агробізнесом. Ми будуємо сховища для овочів, фруктів, морозильні термінали, будівлі для харчової промисловості, ангари для сільськогосподарської техніки та багато іншого.

Зберігання врожаю залишається однією з найбільш актуальних проблем для фермерів, оскільки безпосередньо впливає на умови збуту. Переоснащення наявних і будівництво сучасних овочесховищ є пріоритетним напрямком для виробників, оскільки дозволяє скоротити втрати при зберіганні врожаю, підвищує якість продукту.

Так, представники нашої компанії пропонують рішення, що створюють оптимальний простір для зберігання врожаю, та унікальні системи , завдяки яким, сталеві будівлі LLENTAB відрізняються вийнятковими теплоізоляційними та гігієнічними властивостями, стійкістю до корозії і короткими строками виготовлення і доставки. Легка та надійна оцинкована металоконструкція LLENTAB є ефективною навіть у агресивному середовищі та не вимагає додаткового обслуговування.

Виставка проходить у виставковому центрі КИЇВЕКСПОПЛАЗА за адресою: вул. Березанська, Березівка, Київська обл..

Спеціалізована виставка «Сховища для фруктів, овочів , ягід»
Спеціалізована виставка «Сховища для фруктів, овочів , ягід»